Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Marjanu Šarcu mandat za sestavo nove vlade

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[Glavni forum] Tema: DZ podprl Šarca za mandatarja
[#2729670] 23.08.18 06:39 · odgovor na: anon-333107 (#2729528)
Odgovori   +    1
[FrRoSt]
> [Inside]
> Bolje ispasti budala nego iz voza. Poznaš to, če se prilagodiš boš vedno nekaj našel.

Si bom zapomnil. :) Samo še ponotranjil nisem čisto! Delati se Budalo mi še vedno vzame veliko (preveč) energije... :) Imajp pa eni izjemno trdo kožo. Se prav čudim, kako jim to uspe!?
Ni vsak rojen za to, imaš prav eni so neverjetni. Moraš postat imun na vse.
> Slovenci gremo pa svojo pot, ne preveč gledat druge ampak bolj kar imamo mi OK pa se boš morda bolje počutil.

Saj gledam, kaj imamo mi, pa se ravno zaradi tega (bolj) slabo počutim. :) In se sprašujem: Kako le nam je pa to uspelo!? :)
Mislil sem bolj na lepote čiste narave, dobre hrane ipd. kar je v Sloveniji še ostalo dobrega. Politika je res najslabše kar je tukaj.
> To ti vidiš iz svoje pozicije, stari ti bodo pa rekli da se je red izgubil že prej. Pesem Video kill radio star. :)

Seveda se red izgublja (že od prej). Konstantno. Potem, ko pride do kritične točke, se zadeve sčistijo in obrnejo, ... in morda se ponovno vzpostavi red. :) Ni pa nujno. Lako zadeva poljubno dolho vstraja v ne-redu.... :)
Res je tega se je za bat.
> Šokiran sem tako da niti ne reagiram več kako tanko linijo postavljajo med uspehom in totalnim porazom. Drugače pa s časom in leti vse pride na svoje.

Da se ne predajaš apatiji in brezbrižnosti!??? Ali celo prilagajaš slabim situacijam in slabim praksam!?
Žal preveč mislim da so stvari že določene za naprej, tako da če pogledam se mi je življenje končalo pri 44. Več ali manj sem ujet v kalup.
Slabe stvari sem dal mimo, no vsaj upam ne vem točno kaj misliš?