Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Marjanu Šarcu mandat za sestavo nove vlade

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: DZ podprl Šarca za mandatarja
[#2729349] 21.08.18 09:46 · odgovor na: (#2729282)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.08.2018 09:55
[Petunija1]
> [najobj]

> ... alzo, če jaz zdaj tote forum.finance.si/?m=...263&single tvoje začasne rezultate prav razumem, na totem forumu itak noben nima pojma, ker tisti dve piki forum.finance.si/?m=...498&single za Šarca res ni težko dobiti, več od dveh pik za (ne)koalicijo pa očitno noben ni spravil skupaj ...
>
> P.S.: za orientacijo nalimaj poste od zmagovalcev, ker imam občutek, da si nekaj zabrljala v preveliki vnemi, da bi mi dokazala, da nimam pojma ... aja, da ne bo preveč zmede na totem forumu, Janšata sem volil, ker nisem volil, Kangler pa mora najprej zmagat, da ga bom jaz (ne)volil ...
Ljubček dragi, res da je poletje in čas dopustov, ampak to še ne pomeni, da imam jaz čas tebi en kup postov iz preteklosti tukaj iskat, če te zanima si jih poišči sam, hint: so na prvih dveh straneh tiste teme, če imaš pa reklamacijo na kakšen konkreten izračun mi pa povej, ti ga bom obrazložila.

In ja, tudi 2 piki za Šarca je bilo težko dobiti, če si napovedal Janšo za mandatarja, morda nekateri nismo imeli pojma smo imeli pa vsaj jajčnike za podati napoved, za razliko od tebe denimo, ki se sedaj vedeš kot general po bitki. Zmagovalec jih je pa zbral 7, zdaj če je tebi 7 zadetkov isto kot 2, pa tudi prav.
... eh, pa saj sem tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies lepo napovedal, pa si mi rekla, da naj se ne silim, ker nimam pojma, potem pa sem se z dolgim nosom očitno - preletel sem komentarje - raje kregal z onim naduvanim mimoidočim, pa z mrkolicem še malo pisal o stavah in z vickibedijem standardne finte komentiral ...

P.S.: sploh se ne delam pametnega, ampak me je res firbec matral, kakšni so bili rezultati napovedovanja ... aja, in če prav vidim, je zmagovalec vrac dobil 7 pik v nekem drugem tekmovanju, vickibedija pa v nalimanih rezultatih ni nikjer, čeprav je v svoji napovedi forum.finance.si/?m=...194&single razen Levice/NSi zadel vse ...