Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-234516 sporočil: 1.943
Napisal si naj obvestim naše politike, poglej tukaj, sicer je bilo na Financah že objavljeno,
kako se pri nas rešujeja mafijska posla.
www.delo.si/sobotna-...72789.html

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727336

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[adana]
Napisal si naj obvestim naše politike, poglej tukaj, sicer je bilo na Financah že objavljeno,
kako se pri nas rešujeja mafijska posla.
www.delo.si/sobotna-...72789.html
Dobiš plus za povezavo na tale ODLIČEN Članek...

Zdaj pa mi boš odgovorila na dve vprašanji!!!:

1. Kaj ti ni jasno???

in

2. Kaj bi mi rada povedala????


Preden boš razmišljala o odgovoru na ta dva vprašanja, naj ti razložim še nekaj zadev, glede na to, kot trdiš, imaš zdaj odprte oči!

Prvo poglej, kolikšna je bila udeležba na prvem referendumu za drugi tir in kolikšna je bila udeležba na drugem referendumu za drugi tir!??

Ta država je uničena. Na PSU! In pri njenem uničenju so sedovali domala VSI. Od pravosodja naprej, .... da politikov in ostalih institucij niti ne omenjam!

Če bi bil JAZ predsednik države, bi Dr. Noča odlikoval z ODLIKOVANJEM!! Pa nisem! Nikoli NE BOM!! Tudi poslanec v parlament ne bom!!! So poskusili veliko boljši, tudi na zadnjih volitvah, pa jim NI uspelo.... Še blizu praga niso prišli!!

In če ti ni jasno, sem čudak, totalni ekstremist in bebo, ki preveč snifa.... imam 7 (z besedo: sedem) prijateljev in 35 uporabnikov, ki me imajo na ignor... Petunja ima cca 35 prijateljev, njena podpora v laikih pa je sorazmerno podobna moji! Oglej si jo na profilu!

Iz nacionalne RTV-mmc greznice, kjer so me brisali in na slo-tech forumu, kjer sem z lahkoto dobil naziv Persona Bez Gata (menda vsaj veš, kaj to pomeni, sedaj ko imaš odprte OČI), še tukaj kdaj in kdaj kaj napišem.... O odzivih pa naj kar vsak sam presodi!

Naj ti razložim še po vojaško!??

Če imaš vojsko, jo lahko organiziraš.... če je pa nimaš, je pa še organizirati NE moreš...

Oglej si nekajkrat ta odlični film Poslednji Samuraj. Da boš sploh razumela, kdaj se strelja, kdaj se strelja na ukaz in kdaj se strelja: kadar hočeš!

Potem pa (malce) RAZMISLI in mi odgobvori na zgornji dve vprašanji.

In ker imaš odprte oči, potem boš verjetno razumela, da moraš biti za očiščenje tega avgijevega hleva ali Herkul, ali pa imeta pooblastila in metude Udbe! Karkoli in kakorkoli to pomeni.

*Jamram pa ne. Saj to je (pa) že Cerar spoznal. Eno je spoznanje, drugo pa je rešitev. Večina še pri spoznanju ni. Večina je pri jamru!

Vzemi si čas, se nikakor ne mudi z odgovori. Tudi za (nekajkratni) ogled filma.

Strani: 1