Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2727331] 08.08.18 10:13 · odgovor na: anon-207617 (#2727244)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 08.08.2018 10:14
[NemirniTujec]
> [najobj]
> > [bacco979]
> > V bistvu gre vse bolj v smeri gospodinjskih aparatov... do izteka garancije (bo) zadeva kolikor toliko dobro dela(la), kaka tudi ne, po izteku garancije pa so/bodo popravila tolk draga, da greš raje po novega.
> ... no, tota se mi za avto zdi malo močna, komot pa proizvajalci naredijo ključ z rokom veljavnosti, da avto brez potrdila ne boš mogel štartat, potrdilo pa bo obnavljal pooblaščeni servis vsako leto ob rednem servisu ...
>
> > Pa tudi uporaba postaja čedalje bolj podobna. Čim več fensi elektronike je treba notr nasrat, da je ja čim dražje, ampak user frendly za vsakega debila, ki bi moral namesto vozniškega dovoljenja dobiti karto za bus.
>
> ... eh, več kot je fensi elektronike, več se kvari in več si - glej zgoraj - na pooblaščenem servisu ...
>
> P.S.: res me zanima, kako mehaniki "pod kozolcem" popravljajo silno fensi elektroniko ...
Mislim da tega ne bomo videli dokler ne bo dokoncno potrjeno da zivimo v Huxleyevem krasnem novem svetu. In ko bomo tam, bo tole z avti se najmanjsi problem.

P: ponosen lastnik veckrat servisiranega Miele pralnega stroja.

Cena rabljenega: 250 funtov.
Kakovost pranja in delovanje brez neumnih 10 inch touchscreenov: neprecenljivo.
... eh, saj poznaš tisto zgodbo z žabo in kotlom, ampak ker totega foruma skoraj noben ne bere, ni glih neke nevarnosti, da sem kakšnemu proizvajalcu dal idejo, kako z itak že sprogramiranimi ključi zavezati kupce novih avtomobilov k neskončni zvestobi svojim pooblaščenim servisom ...