Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-401092 sporočil: 113
[bacco979]
Ti si se čisto preveč sekirala. Jaz sem se pa v Catanii mirno postavil v četrto kolono na dvopasovnem krožišču, kako kot domorodci :):)
Si celo imel talne označbe, iz katere je bilo videti, da je dvopasovno križišče? You lucky bastard :). Drugače pa je vse res, kar si napisal, tudi glede počasne vožnje. Med vožnjo proti Agrigentu sem vozil lagano 120 km/h po prazni AC. Ko opazim, da nenadoma dohitevam policijski avto. Na nujni vožnji!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727253

Strani: 1

anon-202165 sporočil: 970
[satori105473]
> [bacco979]
> Ti si se čisto preveč sekirala. Jaz sem se pa v Catanii mirno postavil v četrto kolono na dvopasovnem krožišču, kako kot domorodci :):)

Si celo imel talne označbe, iz katere je bilo videti, da je dvopasovno križišče? You lucky bastard :). Drugače pa je vse res, kar si napisal, tudi glede počasne vožnje. Med vožnjo proti Agrigentu sem vozil lagano 120 km/h po prazni AC. Ko opazim, da nenadoma dohitevam policijski avto. Na nujni vožnji!
Divjak! Cesta proti Agrigentu je samo hitra cesta in je omejitev 110 :) Aja, drugač se pa italijanski policaji vozijo z modrimi lučmi tudi kar tako malo brezveze. :):):)

Strani: 1