Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

code5 sporočil: 664
Če ne bi bil čas leta še najmanjši del časa, ki ga zapraviš pri letalskem prevozu.
Prihod na letališče najmanj dve uri pred letom, čakanje na check-in, čakanje na security, čakanje na objavo gat, čakanje na gatah, znoriš.

Pod manj kot 1000 km razdalje ne grem na avion.

No ja, mogoče v Rim, pa še to zato, ker so vozniške navade južno od Benetk dizaster

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727194

Strani: 1

anon-202165 sporočil: 970
Dejansko ni tko grozno. Če imaš samo ročno prtljago je malenkost bolj zoprno kot iti na vlak ali avtobus. Pazit moraš samo na to, koliko časa pred vzletom zaprejo gate. Bolj je smotano to, da so pogosto (sploh pri nizkocenovnikih) letališča in the middle of nowhere, leti pa ob najbolj nemogočih urah in so potem transferji problem.
anon-204390 sporočil: 13.528
[code5]
Če ne bi bil čas leta še najmanjši del časa, ki ga zapraviš pri letalskem prevozu.
Prihod na letališče najmanj dve uri pred letom, čakanje na check-in, čakanje na security, čakanje na objavo gat, čakanje na gatah, znoriš.

Pod manj kot 1000 km razdalje ne grem na avion.

No ja, mogoče v Rim, pa še to zato, ker so vozniške navade južno od Benetk dizaster
Jaz pa nisem dobil tega občutka, Italijani vozijo sicer bolj šlampasto, vendar pa bolj počasi in z manj nervoze. Meni ga ni bolj zoprnega občutka, ko mi tik za ritjo blenda štajerc (CE ali MB).

Strani: 1