Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2727008] 06.08.18 14:17 · odgovor na: najobj (#2727005)
Odgovori   +    0
[najobj]

P.S.: ker sem na svoj avto čakal dobra dva meseca, zgoraj omenjeno VEM in če se prav spomnim, sem pred leti tudi na prejšnjega čakal podobno dolgo ... jebiga, ker avto kupujem z očmi in ne glih vsako leto, sem pač malo bolj izbirčen ...
2 mesca.. wow... ti mora bit pa res vsec. A je potem mozno da so teli ubitacno zbiti novi modeli (avto net in podobno ima kar dost tega) ravno primerki tistih nekaj razstavnih ki obticijo v salonu, ker si vsak kupec pac svoje prckarije zmisljuje?

Ker to da saloni nimajo 50% marze, ampak kvecjemu 10 - 15, vem tudi jaz.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727008

Strani: 1

anon-202165 sporočil: 970
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2727013] 06.08.18 14:31 · odgovor na: anon-207617 (#2727008)
Odgovori   +    1
Pri evropskih znamkah je tako, da imajo "tipski" avti eno srednjo žalost od opreme in so na voljo iz zaloge. Imaš pa "neomejene" možnosti personalizacije, ki pa stanejo lahko skoraj toliko kot avto. Japonci imajo pa v glavnem vse popaketkano in praktično nobene personalizacije. In ja, 2 meseca je še kratek rok za dobavo. Folk čaka na Škodine SUV-e skoraj eno leto.
najobj sporočil: 31.920
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2727036] 06.08.18 15:36 · odgovor na: anon-207617 (#2727008)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
>
> P.S.: ker sem na svoj avto čakal dobra dva meseca, zgoraj omenjeno VEM in če se prav spomnim, sem pred leti tudi na prejšnjega čakal podobno dolgo ... jebiga, ker avto kupujem z očmi in ne glih vsako leto, sem pač malo bolj izbirčen ...
2 mesca.. wow... ti mora bit pa res vsec. A je potem mozno da so teli ubitacno zbiti novi modeli (avto net in podobno ima kar dost tega) ravno primerki tistih nekaj razstavnih ki obticijo v salonu, ker si vsak kupec pac svoje prckarije zmisljuje?

Ker to da saloni nimajo 50% marze, ampak kvecjemu 10 - 15, vem tudi jaz.
... OK, kako je z drugimi sicer ne vem, pri mojem avtu (= brezvezno dolgočasnem) pa so imeli v prvem koraku konfiguracije pri izbiri motorja na zalogi tri komade, že v drugem koraku pri izbiri barve (= brezvezna črna metalic) pa nobenega več ...

P.S.: kar je tukaj zgoraj napisal bacco979, je res in meni se zdi razumljivo, da si tovarne ne delajo silnih zalog, sploh ker so s potrpežljivimi kupci vse bolj ali manj na istem ...

Strani: 1