Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725919] 31.07.18 12:07 · odgovor na: najobj (#2725911)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> > [NemirniTujec]
> > > [kajulci]
> > > In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.
> >
> > :-))))))))
> >
> > Crt kot polKucan-polCIA-polBog. Omnipotenten (kucan), vseveden (cia) in neskoncno zeljan ugajati publiki (bog).
> >
> > Vcasih se je rolala ena ideja* da bi folku omogocili da se vidi zgolj sam, za vse ostale pa je neviden. Mislim da je res cas da se sproba :-)

> He, he, takole to zgleda vživo - admin - forumski bog in forumski plebs :)
> www.youtube.com/watc...bbWHRtCo44
>
> *Sicer pa bi meni bila bolj všeč ideja, da pišeš kot polbog. Ne moreš odgovarjat nikomur in nihče ne more odgovarjati tebi, vsi pa te lahko berejo, brez možnosti za ignore. :)

... čuj, vickibedi ... evo, še malo te bom zlorabil, ker sem tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies opazil, da imam tri odgovore, vidim pa samo enega, sem zato iz firbca na drugem računalniku pogledal, kaj mi je Julči še pametnega napisala, preden me je po kratkem preblisku spet zasuperignorirala ... alzo, naši dragi Julči se opravičujem, ker sem res mislil, da razume, da sem s včerajšnjim postom njej samo nadaljeval oziroma pojasnil najin pogovor o ocenjevanju videza anonimnežev na totem forumu, med katere Donald Trump pač ne spada, ampak sem kognitivne sposobnosti naše Julči očitno precenil ... aja, zasebna sporočila sem že pred mnogimi leti blokiral, ker me je en forumski psihič še dodatno gnjavil, Financarji pa mojo blokado zaobidejo, ko hočejo samo meni kaj napisat ...
Čuj..ker imam jaz tudi že počasi dosti teh tvojih zlorab..., če se z julčko ne moreta zmenit se dajta oba na superignore in je stvar rešena ;)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2725919

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725937] 31.07.18 14:47 · odgovor na: anon-204390 (#2725919)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
Čuj..ker imam jaz tudi že počasi dosti teh tvojih zlorab..., če se z julčko ne moreta zmenit se dajta oba na superignore in je stvar rešena ;)
... eh, saj imaš ti tudi to možnost, pa jo uporabi, če sem pretežek za tebe ... jebiga, bom že videl, da te ne vidim in ker komentiram samo ekstremno glupe komentarje, te niti ne bom preveč pogrešal, ti pa mene očitno tudi ne, Putin pa bo že potrpel, ker ga midva ne bova več komentirala ...

P.S.: ne vem, zakaj komentirate drugi forumaši, ampak če kdo na totem forumu misli, da se trudim biti komu všeč, ga moja trenutna cifra 159 enostavno mora prepričat o nasprotnem ... aja, sam s forumsko funkcijo ignore ne "ignoriram" nikogar, ker ignorirati pomeni nekaj videti in na tisto ne reagirati, ne pa nečesa sploh ne videti ...

Strani: 1