Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725840] 30.07.18 20:07 · odgovor na: (#2725827)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 30.07.2018 20:09
[kajulci]
>čuj, ker vidim, da ste ženski in moški forumski mačoti na Petunijo navalili kot mutavi na telefon, sem se spomnil, da kljub najini burni zgodovini nestrinjanja takorekoč o vsem meni nikoli na kraj pameti ni padlo, da bi poskušal zaničljivo pisat o njenem videzu, o njeni osebi ali celo zasebnosti ... alzo, toti forum se je še enkrat izkazal kot poden od podna .
To govoris o tisti Petuniji, ki Trumpa imenuje oranzni orangutan in ki nikdar ne pozabi izpostavljat, kaksen neprivlacen gnus da je?

Petunija tako zanicljivo pise o videzu onih, ki ji niso vsec, da imamo mi tule na forumu se dovolj rezerve. In ce bo meni orenk na zivc stopila, bom tule tudi napisala kdo in kaj je ona. Ker o njej vem precej vec kot pa bo ona kadarkoli slutila.
... čuj, ti bi zdaj že lahko vedela, da meni ne moreš kar tako premikati tarče, pa vendar najprej lepo napiši, kdo je Petunija v resničnem življenju in če ni glih slovenska celebrity nalimaj še njeno sliko, potem pa bom jaz lahko presodil, če je Petunija - okusi so pač različni - za mene tako lepa in seksualno privlačna, kot je za Melanijo lep in seksualno privlačen Donald, do takrat pa jaz pišem o anonimni forumašici, za katero nimam pojma, kdo je in kako zgleda, tudi če bi bilo pri kakšni debati to za koga pomembno, ker za mene namreč ni ...

P.S.: ker je brez slovničnih napak zelo zahtevno, je sicer bolj malo verjetno, pa vendar bi Petunija lahko bila moški, ki za zajebancijo piše v ženskem spolu, pa tudi jaz bi pravzaprav lahko bil ženska, ki za zajebancijo pišem v moškem spolu, čeprav se jaz raje zajebavam na manj zahteven način ... aja, drugič malo prej povej, da me boš odsuperignorirala, da ne bom brezveze zlorabljal vickibedija, ker bi isto kot sem zgoraj njemu za tebe, povedal tebi osebno ...