Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725837] 30.07.18 19:55 · odgovor na: anon-204390 (#2725808)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.07.2018 19:56
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > > [vickibedi]
> > > > > [kajulci]
> > > > > >Ne vem ali je zunanji videz problem, bolj verjetno pa njen značaj.
> > > > >
> > > > > Zunanji videz je vsekakor problem. Njen izvorni problem ni pomanjkanje humorja, pac pa popolna nezanimivost za nasprotni spol. Zenska, ki nima v sebi popolnoma nic feminilnosti, in ona je nima, je zagotovo fizicno ekstremno neprivlacna. In to je pripeljalo do tega, da je na smrt zasovrazila moske. Pac, veliko lazje je druge (moske) okriviti za svojo nesreco, kot pa si priznati, da moske ne zanimas niti za en milimeter.
> > > > Zunanji videz se da popravit, značaj pa izjemno težko..
> > > >
> > > > Sicer pa poznam par popolnoma zadovoljnjih žensk, ki so ostale same in se s tem sprijaznile. Ko mine tista biološka panika od 30-40 leta, lahko takšna ženska zaživi celo bolj kvalitetno življenje od povprečne ženske vpete v družino.
> > > ... čuj, ker vidim, da ste ženski in moški forumski mačoti na Petunijo navalili kot mutavi na telefon, sem se spomnil, da kljub najini burni zgodovini nestrinjanja takorekoč o vsem meni nikoli na kraj pameti ni padlo, da bi poskušal zaničljivo pisat o njenem videzu, o njeni osebi ali celo zasebnosti ... alzo, toti forum se je še enkrat izkazal kot poden od podna ...
> > O njenem videzu (ali videzu kateregakoli na forumu) nisem nikoli pisal zaničljivo (to bi bilo prvič nevljudno, pa tudi neumno, ker pač na anonimnem forumu nimamo informacije o tem kako je kdo videti). Kar se pa osebnih prepucavanj tiče, pa dobro jutro, forum jih je bil že od nekdaj poln (in tudi Petunija v tem ni zaostajala)...
> >
> > * Vsaj s nečem se (delno) strinjam s teboj, nekoč je bilo drugače (vsaj v vsebinskem smislu je bil forum neprimerno kvalitetnejši, vendar pa tudi v najboljših časih je bilo osebnih obračunov polno, spomnim se npr. Mrkaićevih izpadov, ki so ga, čeprav sem ga cenil kot strokovnjaka, spravljali v zelo slabo luč...eh ja stari dobri časi, ko se je debatiralo še o čem drugem kot o feminizmu, Trumpu in podobnih naslovniških puhlicah ;)
> ... eh, seveda je neizmerno glupo zaničljivo pisanje o fizičnem izgledu nekoga, ki ga nikoli nisi videl, ker ga zaradi anonimnosti foruma sploh ne poznaš, ampak če nič ne protestiraš, potem pač razumem, da se z boldanim tam zgoraj strinjaš ...

Če ti zastopiš moj odgovor kot strinjanje, potem se pač ne strinjava, kaj je to strinjanje..
... OK, ker običajno preberem, kaj napišem in šele potem kliknem na "Objava", je to takorekoč nemogoče, ampak če bi jaz napisal tako glupost, ti ziher ne bi šel mimo brez komentarja, kat priznaj ... no, lahko pa se zdaj še malo izgovarjaš in napišeš, da imaš pri meni drugačna merila, kaj je glupost kot pri kajulci, ampak potem boš še bolj zabredel, ker bo jezna gospa tudi tebe dala na superignore ...
> P.S.: po mojem ni slabo, da toti forum ni več tisto, kar je bil v dobrih starih cajtih, ker še danes mimogrede kdo v polpreteklo preteklost zaluta ... aja, kolikor se ga spomnim, je bil Mrkaić predvsem strokovnjak v samohvali, ko je od pomanjkanju argumentov vedno znova začel, češ kaj vse je on dosegel in pri tem verjetno mislil na svojo uradniško službo v Ameriki ...

Morda ne veš, ampak Mrkaić je bil na tem forumu aktiven že davno preden je emigriral v Ameriko. Sicer je bil po osnovni izobrazbi fizik (in to dokaj perspektiven), potem pa se je prešolal v ekonomijo...Čeprav nedvomno nadpovprečno inteligenten, pa mu je zelo nagajal njegov EQ. Že njegovi članki so bili osvežilno branje, medtem ko so bili izpadi na forumu včasih res že malo čez mejo okusa. Vsekakor Finance kolumnista takšnega kova nikoli niso več nadoknadile, njegov odhod (in odhod še enih par drugih kolumnistov) so potem posredno povzročili osip in zaton tega foruma...Gustl sicer trdi, da so zdaj bolj profitabilni, kar mu verjamem, ker forum pač ni bil nikoli osnovni produkt Financ.
... evo, moram priznati, da sem te malo zlorabil, ker njej ne morem napisat - zdaj vidim, da ji spet lahko, ampak tebi moram odgovoriti - kakšne gluposti piše, ti pa si jo citiral in tebi sem lahko ... no, itak pa je Črt vsega kriv, ampak tudi njemu tega ne morem napisat, ker me je zaradi mojega kritiziranja funkcije superignore in hkratne možnosti branja tudi on dal na superignore, jebiga ... aja, Mrkaić je ziher pameten, ampak noben normalen se s svojo pametjo ne hvali forum.finance.si/?m=...779&single , sploh pa ne takrat, ko mu pri neki debati zmanjka argumentov in je takrat tudi mene tako sprovociral, da sem se javil na toti forum in od takrat tukaj bluzim še danes ...