Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725783] 30.07.18 13:33 · odgovor na: crt (#2725774)
Odgovori   +    0
[crt]
> [Petunija1]
> Mimogrede, vidim, da je dopust dobro del tvoji forumaški formi. Še Črt, ki te superignorira, ti je plus pripopal.
forum ima med drugim nacin branja "vse", kar pomeni - tudi ignorirane in kdorkoli kadarkoli lahko to uporabi, ne da bi pri tem posegal v svoj seznam. jaz ga ponavadi v "pizda kdaj bo konec te obdelave podatkov, zeh, gremo gledat, kaj se kaj dogaja" situaciji, recimo zdaj. po moje pa nisem ravno edini, ne z obdelavo ne brez.
Jaz imam tale "vse" VKLJUČEN, kar DEJANSKO pomeni, da tistih, ki me imajo na ignor, pod prijavo na forumu ne morem brati, pluskati, replicirati,....

Saj me ne moti, če je taka pač njihova volja, jo bom spoštoval; dodal bi laho samo še: Z VESELJEM, ....

...samo tvoja dejstva in navedbe pač ne držijo, crt; ali pa meni na PCju zadeva nekoliko po svoje funkcionira! :))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2725783

Strani: 1

crt sporočil: 27.208
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725784] 30.07.18 13:38 · odgovor na: anon-333107 (#2725783)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 30.07.2018 13:42
[FrRoSt]
> [crt]

> > [Petunija1]
> > Mimogrede, vidim, da je dopust dobro del tvoji forumaški formi. Še Črt, ki te superignorira, ti je plus pripopal.

> forum ima med drugim nacin branja "vse", kar pomeni - tudi ignorirane in kdorkoli kadarkoli lahko to uporabi, ne da bi pri tem posegal v svoj seznam. jaz ga ponavadi v "pizda kdaj bo konec te obdelave podatkov, zeh, gremo gledat, kaj se kaj dogaja" situaciji, recimo zdaj. po moje pa nisem ravno edini, ne z obdelavo ne brez.

Jaz imam tale "vse" VKLJUČEN, kar DEJANSKO pomeni, da tistih, ki me imajo na ignor, pod prijavo na forumu ne morem brati, pluskati, replicirati,....

Saj me ne moti, če je taka pač njihova volja, jo bom spoštoval; dodal bi laho samo še: Z VESELJEM, ....

...samo tvoja dejstva in navedbe pač ne držijo, crt; ali pa meni na PCju zadeva nekoliko po svoje funkcionira! :))
napisal sem, da nacin z imenom "vse" pomeni, da beres tudi tiste, ki jih imas sicer ti na svoje ignore listi (in njihovih izdelkov v drugih dveh nacinih - brez ignoriranih ter prijatelji - ne bi videl). to zelo drzi.

vendar - ce pa ima nekdo drugi tebe na svoji listi in povrhu tudi uporablja superignore, potem ti do tega, da bi bral njega, pac ne prides. tudi to zelo drzi. a samo takrat, ko ima izrecno aktiviran superignore, torej opcijo "ignoriranim skrij moje objave" v nastavitvah; to ni default.

se prevod v velikobesedscino: tvoja svoboda na forumu (da bos nekoga ignoriral ali da se ga bos odlocil kljub temu brati) je omejena s svobodo drugih (da jim ni do tega, da bi jih ti bral).

ker te to ne moti, spostujes in si vesel, je torej vse ok. have fun.

Strani: 1