Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725616] 28.07.18 22:44 · odgovor na: anon-154083 (#2725604)
Odgovori   +    2
[jani1974]
> [Petunija1]
> Načeloma preferiram obzirnost pri komunikaciji in te ne želim dati na ignore, ker zaenkrat, za razliko od nekaterih drugih, še nisi prestopil meje moje potrpežljivosti, ampak če ne bo šlo drugače, se tudi to lahko zgodi.

Jaz napišem (edini tukaj...) da je s tabo čisto vse vredu, tebe pa mika, da bi me dala na ignore?
Poredna rožica me je nekaj časa imela na ignoru, potem me je odblokirala in me spet ignorira, ker sem dajal pluse Kajulci in drugim v polemikah z njo.

Nikogar ne ignoriram. Mau sem žalosten. :(

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2725616

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725696] 29.07.18 18:10 · odgovor na: macon (#2725616)
Odgovori   +    2
[macon]
> [jani1974]
> > [Petunija1]
> >

Nikogar ne ignoriram. Mau sem žalosten. :(
Jaz tudi nikogar ne ignoriram, ker tega preprosto ne zmorem, ne pravim pa, da imam prav. Dati na ignore je dejanje totalitete, totalitete kot ideje uma, ki pri ignorirajočem umu ustvari določeni horizont in ne dovoli pogleda čez, kajti nihče mu nič ne more, je gospodar "ignoreta". Totaliteta je vsebovana v umu tistega, ki ignorira in ne dovoli prehoda od stare podobe (Bild) k novi. Nas, ki nimamo ignoriranih prav to motivira in sili v prehod. Priznam, stara podoba totalitete misli je privlačna, goniš in lajnaš jo naprej in ignoriraš pa vendar se je lepše posloviti od stare v korist nove, brez ignore.
najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725763] 30.07.18 12:27 · odgovor na: macon (#2725616)
Odgovori   +    2
[macon]
> [jani1974]
> > [Petunija1]
> > Načeloma preferiram obzirnost pri komunikaciji in te ne želim dati na ignore, ker zaenkrat, za razliko od nekaterih drugih, še nisi prestopil meje moje potrpežljivosti, ampak če ne bo šlo drugače, se tudi to lahko zgodi.
>
> Jaz napišem (edini tukaj...) da je s tabo čisto vse vredu, tebe pa mika, da bi me dala na ignore?
Poredna rožica me je nekaj časa imela na ignoru, potem me je odblokirala in me spet ignorira, ker sem dajal pluse Kajulci in drugim v polemikah z njo.

Nikogar ne ignoriram. Mau sem žalosten. :(
... čuj, ti pa res ne rabiš bit žalosten, ker glede na tole forum.finance.si/?m=...658&single si se na totem forumu duhovno preobrazil in dobesedno preskočil na višjo stopnjo zavedanja ...

Strani: 1