Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725510] 27.07.18 19:34 · odgovor na: (#2725479)
Odgovori   +    5
Geji ljubijo moske, Lezbijke pa sovrazijo moske.
Tako da njena preferenca na tem podrocju kar precej zanesljivo NI moska.
Mogoce kaksna moska "vileda" varianta, ki je tako dalec od pravega desca, da je itak 3/4 picka. ;))))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2725510

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725557] 28.07.18 11:14 · odgovor na: PyotrNovak (#2725510)
Odgovori   +    5
[PyotrNovak]
Geji ljubijo moske, Lezbijke pa sovrazijo moske.
Tako da njena preferenca na tem podrocju kar precej zanesljivo NI moska.
Mogoce kaksna moska "vileda" varianta, ki je tako dalec od pravega desca, da je itak 3/4 picka. ;))))
Ne, ne. Petuniji gredo moški na živce, celo do stopnje sovraštva ("zakaj jih sploh rabimo").
Torej, če ženska ne razume, zakaj rabi moške, potem je res lahko lezbijka, ampak če bi Petunija bila lezbijka, bi pomirjena ležala v nežnem objemu, ne pa da visi na forumih. Moški pa ji ne bi pomenili nič ne v pozitivnem, ne v negativnem smislu.

Z drugimi besedami, ne razume, zakaj rabi moške, ker od njih ne dobi tistega, kar potrebuje.

Narava bi to uredila, ampak spet, Petunija visi na forumih. Zato sem jo jaz tudi povabil na kavo, da pomagam, ampak ni reagirala. Če bi zavrnila, bi spet lahko veljala tvoja predpostavka, tako pa je jasno, da razmišlja, da jo vznemirja in da se z veseljem še naprej z menoj zafrkava. Tipična prva faza zdravega razmerja, tako da jaz vsekakor verjamem, da je z njo čisto vse vredu.

Strani: 1