Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[bobek13]
> [vickibedi]
> > [pobalin]
> > > [vickibedi]
> > > Hrvati, (čeprav jih ne maram preveč), so v bistvu občudovanja vreden narod. Ko gre za Hrvaško se vsi postavijo v vrsto (glej kaj se je dogajalo na zadnjem nogometnem prvenstvu)..
> >
> > Hrvaška + fuzbal 2018 + dopust na Hvaru = članek Novice Mihajlovića v včerajšnji Delovi Sobotni prilogi (zdajle je odklenjen):
> >
> > > »To že! Ampak naš Luka je drugačen, on na igrišču umira za svoj narod,« me je gladko zavrnil neomajni gostinec. Na pripombo, da bi za svoj narod morda naredil več, če bi malo bolj vestno plačeval davke in malo manj umiral, se moj prijazni oštir ni odzval. Le brki nad sicer vedno nasmejanimi ustnicami so se mu zavihali navzdol.
> > > Ob tem ni nepomembna informacija, da moj gostinec v sedmih letih za vso pijačo in sladoled, ki nam ga je prodal, ni izdal niti enega računa.
> > > www.delo.si/sobotna-...72455.html
> >
> > Kar ne prepoznam človeka, s katerim sem se nekoč tu prepiral, ker je brez zveze začinil neko kompilacijo vesti z naslovom, da Medja ogroža vrtec (potok Medija -> Janko Medja, ex-NLB, takrat ena glavnih človeških tarč poslovnega časnika Finance). :-)
> > forum.finance.si/?m=...358&single
>
>
> Novica ima srpske korenine (enkrat sem ga že provociral če je kaj v sorodu z Dražo Mihailovićem, ampak me je podučil da je on Mihajlović.
> *www.youtube.com/watc...zZ4O7loLlE
>
> Meni ta razlika v črki ne pove kaj dosti, je pa res da imaš na obeh straneh zelo veliko podobnih ali celo enakih priimkov, tako da to res ne pove prav nič in tudi izdajalcev* vseh sort imaš cel kup na vseh straneh..) ampak on preprosto ne razume gesla: Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što!
> Zato so tudi Srbi igubili balkanske vojne, jaz pa z zaskrbljenostjo opazujem školjčno okupacijo piranskega zaliva. Meni se sicer jebe za tistih par km2 morja, mi pa moja balkanska nrav ne da miru in bi, zato ker pač nimamo mornarice, ponoči trgal tiste školjčne nasade. Ko vas jebe bračo Hrvati.

...in kdo ti brani, oz. zakaj še nisi? morda zaradi takiste balkanske nravi, ki je 99% ku*cenja in 1% akcije?

;-)

lpA
Čak mal je*emti, pa kaj ti misliš ,da jaz hočem biti patriot zastojn ?
Če mi država zagotovi veteransko penzijo in letni sprejem pri precedniku se takoj zapodim po vodi.
Če bi imeli še eno tako joškasto precednico kot je Kolinda , grem pa takoj dva kroga :))