Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[vickibedi]
Hrvati, (čeprav jih ne maram preveč), so v bistvu občudovanja vreden narod. Ko gre za Hrvaško se vsi postavijo v vrsto (glej kaj se je dogajalo na zadnjem nogometnem prvenstvu)..
Hrvaška + fuzbal 2018 + dopust na Hvaru = članek Novice Mihajlovića v včerajšnji Delovi Sobotni prilogi (zdajle je odklenjen):
»To že! Ampak naš Luka je drugačen, on na igrišču umira za svoj narod,« me je gladko zavrnil neomajni gostinec. Na pripombo, da bi za svoj narod morda naredil več, če bi malo bolj vestno plačeval davke in malo manj umiral, se moj prijazni oštir ni odzval. Le brki nad sicer vedno nasmejanimi ustnicami so se mu zavihali navzdol.
Ob tem ni nepomembna informacija, da moj gostinec v sedmih letih za vso pijačo in sladoled, ki nam ga je prodal, ni izdal niti enega računa.
www.delo.si/sobotna-...72455.html
Kar ne prepoznam človeka, s katerim sem se nekoč tu prepiral, ker je brez zveze začinil neko kompilacijo vesti z naslovom, da Medja ogroža vrtec (potok Medija -> Janko Medja, ex-NLB, takrat ena glavnih človeških tarč poslovnega časnika Finance). :-)
forum.finance.si/?m=...358&single