Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[MarijanMacek]
> [depersin]
> > [deblo]
> > Naj enkrat vladajo levi,pa bomo končno videi.Vsaka druga koalicija je izogibanje odgovornosti poslanske funkcije in izigravanje volilcev in volilk. Konec!
>
> Levi nam že ves čas vladajo. Kaj ti ni jasno?

Meni pa tvoje stališče sploh ni jasno, konec! A ti IJJ šteješ za levičarja? No, nekaj bo že na tem. Včasih je bil (pre)zagret komunajzar in kasneje je pisal ponižne prošnje za ponovno članstvo.
Ti si se izgleda zataknil nekje v začetku osemdesetih. Od takrat so JJ levi dvakrat spravili v zapor, dejanja pa kažejo, da je kot človek zrasel in ni ostal na vašem levem nivoju.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2723499

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[macon]
> [MarijanMacek]
> > [depersin]
> > > [deblo]
> > > Naj enkrat vladajo levi,pa bomo končno videi.Vsaka druga koalicija je izogibanje odgovornosti poslanske funkcije in izigravanje volilcev in volilk. Konec!
> >
> > Levi nam že ves čas vladajo. Kaj ti ni jasno?
>
> Meni pa tvoje stališče sploh ni jasno, konec! A ti IJJ šteješ za levičarja? No, nekaj bo že na tem. Včasih je bil (pre)zagret komunajzar in kasneje je pisal ponižne prošnje za ponovno članstvo.

Ti si se izgleda zataknil nekje v začetku osemdesetih. Od takrat so JJ levi dvakrat spravili v zapor, dejanja pa kažejo, da je kot človek zrasel in ni ostal na vašem levem nivoju.
Ko je bil IJJ drugič v kehi je bil pravnomočno obsojen za dejanja, ki so bila (in so še) sankcionirana v sosednji " desno demokratično diktatorski" Avstriji.

Sicer bi se pa dalo razpravljati o primernosti politika, za katerega vlade so:
-izgubili preko 4000 podpisov za referendum, tako da ni bil dosežen prag
-za 18 mesecev (vsekakor preko leta) založili Interpolovo obvestilo o pranju denarja v poslu s Patrio.

Toliko o moji zataknjenosti v začetku 80-tih. Nisi pa še zanikal "slavne režimske" zgodovine našega IJJ v 80-tih.

Strani: 1