Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-169504 sporočil: 2.361
[Petunija1]
> [abraxas]

> Petunija, hvala za demonstracijo inteligence in pismenosti tipične feministke.
> V članku piše "After England's first game against Italy, West Yorkshire Police alone received almost double the number of calls about abuse."
>
> Zdaj ne vem, kateri podatek je primernejši za tvojo mastrubacijo:
> a) 38% povečanje na dan poraza ali
> b) baje skoraj podvojeno število klicev v zahodnem Yorkshiru leta 2014, ko so igrali z Italijo.
>
> Oba "podatka" govorita o dnevu poraza reprezentance in ne o svetovnem prvenstvu splošno.

Hvala za demonstracijo naduvanosti tipičnega šovinista, ki si domišlja, da je požrl znanje celega sveta. Vse podrobnosti o tej raziskavi imaš na netu, če te zanimajo, si jih poišči, jaz nisem tvoja tajnica, meni so dovolj končni rezultati, ki so kakršni so in za njimi še vedno stojim.

Aja, pa dan poraza se je zgodil MED svetovnim prvenstvom, ne prej ali potem. A bo zdej šlo?


> Imam veliko izkušenj, ki pravijo, da so ženske slabše od moških v matematiki, vendar sem doslej nekako mislil, da so ženske boljše v branju in pisanju.

Matematične sposobnosti med spoloma se bistveno ne razlikujejo, v nekaterih državah pa punce celo prekašajo fante. Ja, tudi raziskavo, ki potrjuje ta podatek si boš moral na netu najti sam.
Draga Petunija, naduvani šovinisti imamo to prednost, da znamo brati.
Daj mi vseeno odgovori, za koliko se po tvojih "podatkih" poveča odstotek žrtev družinskega nasilja med svetovnim prvenstvom?

38%?
11%?
100%?

Lahko navedeš podatek za zahodni Yorkshire ali za Haloze. Zanima me samo tvoja funkcionalna pismenost.