Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-409644 sporočil: 32
[Petunija1]
> [sars]

> Jih ni treba. Priznanje, da je tvoje "miroljubno navajanje dejstev" navadna laž, mi zadošča.

Ni šlo za laž ampak za zmoto, osnovni podatki še vedno stojijo, ki je pa očitno sploh nisi opazil, sicer bi takoj opozoril nanjo.
Ob 13.54 sem napisal pojasnilo, da je tvoj prvotni zapis morda potrebno brati na način, da je sicer vsaka tretja ženska tepena (kot kao kažejo "dejstva"), v času SP pa bo ob porazih Anglije tepenih še za 38% več žensk kot sicer. Če bi tako brali tvoj prvotni zapis, je stavek "Skratka, če bo Anglija pogrnila proti Hrvaški, bo več kot vsaka 3 ženska tepena." povsem pravilen in ni v njem nobene napake v izračunu. Vendar sem potem to pojasnilo rajši izbrisal, ker se mi ni vredno zapenjati z intelektualno lenimi ljudmi. Kar seveda ne pomeni, da "dejstva", ki jih navajaš, držijo.
> S tem, ko si navedla, da je bila raziskava opravljena 2013, ven pa jo vlečejo sedaj, si moje testiranje kredibilnosti članka zgolj še oplemenitila. Hvala.

Tvoje mnenje je pravzaprav povsem irelevantno, važno je, da je policija raziskavo vzela resno in se pripravila na povečano število prijav. www.independent.co.u...05871.html
Če bi bilo moje mnenje popolnoma irelevantno, se ne bi obregnila vanj, tako da je relevantno vsaj zate. Svojo razlago zakaj je temu tako, bom zadržal zase iz istega razloga, zaradi katerega sem izbrisal tisti svoj zapis objavljen ob 13.54. Da se policija pripravi na možen povečan obseg družinskega nasilja (oz. prijav), seveda zelo podpiram.

Res pa je, da bo morda zaradi tega padel kakšen očitek, da živimo v policijski državi, tako kot bomo verjetno slišali takšen očitek takrat, ko bo kdo fasal anonimno prijavo na policijo glede spodbujanja sovraštva. :) Ker je prav, da policija spodbujanje sovraštva obravnava resno in se nanj ustrezno pripravi.

P.S.
K sreči se bistveno, bistveno, bistveno več partnerjev med SP objema, poljublja, boža in stiska, kot pa se tepe. Želim ti, da bi se tudi ti zmogla osredotočiti na lepše plati življenja, namesto na patološke pojave.