Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]
Prideš nekam med 300-400, pri Japoncih.
Ja, rizote so zelo pametno narejene kar se tice okvar. Pri eu izdelkih bi bilo to hitro 500 - 600.

In ravno to je moj point - ce imas se za kaj sparat v zivljenju ni racunice kupovat novega avta in servisirat za 400, bolje ti je kupit stara jajca in sraufat za 800, ker bos bistveno vec dobil noter pri padanju vrednosti. Da ne govorim o stroskih razbitja.

Imel sem eno 10 let staro hondo accord karavan bencinar 2.0 270 kkm (stresna sipa, elektro zici, ni da ni :-))) Poraba 8.5 - 9 litrov, ni vazno kaj sem delal z njo, letnih popravil ni bilo cez 600 eur. Pa kake tri litre olja in liter zavorne tekocine je popila na leto.. Pol je bla pa totalka, verizna. Nobenga avta prej ali kasnej mi ni bilo tako zal.

Seveda pa ni tako komot vozit 10 let starega avta in se handlat z mehanikom da naj poisce dobro rabljeno servo pumpo, kot tri leta starega v garanciji ki mu tu pa tam crkne zarnica :-)

Ampak ce bi si jaz dal denimo 25K proracun za avto (bi moral imet cez 100K na lagerju da bi to naredil...), sigurno kupim rabljen top avto za 15 in sraufam za 10... raje kot novega golfa ali mondea za 25. Cefurski image pa to :-)