Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-299030 sporočil: 1.227
večina sodobne navlake je odveč ali pa totalno zataji. Moj 80 ima BLIS, pa se zanesem na svoje opažanje, ima tempomat, ga skoraj ne vključim, ko pa sem se pred dnevi pripeljal domov, naslednji dan ni hotel vžgati: crknila volanska ključavnica! In si totalno "mrzu", še vžge ne več, poklič asistenco! Ko pa je ta prišla, je vžgal - še enkrat in zadnjikrat. Kaj šele razni ekrani s TV, Internet itd.....

V prihodnje bo avto "naked" verzija.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2719374

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[Troublemaker]
V prihodnje bo avto "naked" verzija.
Vseeno priporočam radarski tempomat (ki ima vključen opozorilnik pred naletom).
anon-207617 sporočil: 6.899
Meni je januarja v eni angleski vukojebini ob nepricakovanem mrazu daljinc malo zaspal, in se z immobilizerjem nista vec spoznala. Game over. Mehankarji nimajo programja za sraufanje immobilizerjev. Sem moral avto odvlect 40km do resnega mesta, kjer mi je en salabajsek/kljucavnicar za 30 funtov sprogramiral kljuce.

Seveda sem potem zelo resno poizvedoval kako odpravit ta jebeni immobilizer, ker 10 let starega avta mi ne bodo ukradli, in je zajeban in precej drag proces.

Cel koncept avtov gre v jebeni planned obsolence, kjer bomo najprej vsi prisiljeni kupovati nove avte, ki bodo delali cca 4 leta, kdor ne more pa na avtobus. Potem pa v kratkem vsi skupaj v car sharing, in bomo dninarji v lastnih avtih, ne le v lastnih bajtah. Jebem jim tak fake kapitalizem in fake free market, to je fevdalizem, sam malo se pa volim nuclear corbyna!

Trenutno vozim jajca ki imajo vse kar avto mora met (karavan, 4x4, klima, tempomat, gretje zicov, samo avtomatik ni, pa jebeni imobilizer ima odvec) - sraufam med 700 in 1000 gbp na leto dni za 30 - 40 kkm. Vrednosti ne izgublja ker ni nic vreden... mislim da bom vztrajal s temi starimi jajci dokler tuochscreen generacija ne odpravi porodnih tezav in zarukanih modnih muh.
anon-202165 sporočil: 970
Jaz imam v svojem avtu touch samo radio in telefon. Pa ok določene nastavitve ki jih enkrat izbereš in ne spreminjaš več. Ostalo je vse na knofih in sem povsem zadovoljen. Pa stroška menjave električne ročne tudi ne bom imel :)

Strani: 1