Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Napovej bodočo koalicijo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Odklop] Tema: Napovej bodočo koalicijo
[#2718802] 15.06.18 21:09 · odgovor na: (#2718799)
Odgovori   +    2
[rename]
Zakaj tako mislis?
Ce da Cerarju 5 ministrstev, kot jih menda zahteva od LMS (+predsedovanje DZ), bo moral dati Toninu vsaj 3, pa Bratuskovi 2....kar pomeni, da ostane stranki SDS max 5.....kar je potem premalo glasov za prevlado....
Je že kar minilo veliko let od prvih počitnic v arabski državi. Želel sem novo denarnico. V lokalni Medini izberem eno in vprašam prodajalca koliko stane...Ni povedal nič, prižgal je svečo in je kar kuril to denarnico brez posledic in govoril, da je originalno devino usnje, sicer na moje vprašanje koliko je bila stara deva se malo zmedel pa nič zato in ker cene ni povedal, sem rekel da mu dam 1 evro, me kar po arabsko in francosko malo nadrl in rekel 8 evrov, jaz sem zvišal na 3, on je rekel 6, jaz 5, on 5,5...jaz sem rekel ne dam...on me belo pogledal...potem so mi otroci odprli oči, da sem se zaradi trmastih 0,5 evrov odpovedal denarnici, ki je doma ne bi dobil pod 25 evrov...upam le, da Janša ne bo bedak kot tedaj jaz in bo imel odprte oči, kajti če ne bo dal drugim nekaj več od drugih na koncu ne bo imel nič.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2718802

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Odklop] Tema: Napovej bodočo koalicijo
[#2718883] 16.06.18 17:35 · odgovor na: anon-317028 (#2718802)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
> [rename]
> Zakaj tako mislis?
> Ce da Cerarju 5 ministrstev, kot jih menda zahteva od LMS (+predsedovanje DZ), bo moral dati Toninu vsaj 3, pa Bratuskovi 2....kar pomeni, da ostane stranki SDS max 5.....kar je potem premalo glasov za prevlado....

Je že kar minilo veliko let od prvih počitnic v arabski državi. Želel sem novo denarnico. V lokalni Medini izberem eno in vprašam prodajalca koliko stane...Ni povedal nič, prižgal je svečo in je kar kuril to denarnico brez posledic in govoril, da je originalno devino usnje, sicer na moje vprašanje koliko je bila stara deva se malo zmedel pa nič zato in ker cene ni povedal, sem rekel da mu dam 1 evro, me kar po arabsko in francosko malo nadrl in rekel 8 evrov, jaz sem zvišal na 3, on je rekel 6, jaz 5, on 5,5...jaz sem rekel ne dam...on me belo pogledal...potem so mi otroci odprli oči, da sem se zaradi trmastih 0,5 evrov odpovedal denarnici, ki je doma ne bi dobil pod 25 evrov...upam le, da Janša ne bo bedak kot tedaj jaz in bo imel odprte oči, kajti če ne bo dal drugim nekaj več od drugih na koncu ne bo imel nič.
Ta igra se imenuje "kdo ima daljšega ". In Janša na koncu vedno izgubi prav zato, ker misli (trdi) da ima prav on najdaljšega.

Strani: 1