Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Švicarji razvijajo robota, ki uničuje plevel

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[matjazfinance]
> [bc123a]
> Ne vem, na kaj si naletel, meni je vedno bil odlicen, in za razliko od onih pripeljanih od dalec nikoli gnil.

No v resnici sem ga že prej enkrat-dvakrat probal, kupil v mercatorju ipd, pa nikoli ni bil kaj prida. Absolutno ni vreden precej visoke cene, ki zanj zahtevajo.
Hmm, jaz se nikoli nisem pogledal cene zelenjave, v mojem budgetu je razlika med ceno enega in drugega paradajza non-issue. Ce me sedaj das na water torture ti ne vem povedati, koliko stane sadje in zelenjava, ki ga kupujem... a da je 3x drazji. Ok.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2717277

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Švicarji razvijajo robota, ki uničuje plevel
[#2717304] 07.06.18 17:12 · odgovor na: bc123a (#2717277)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [matjazfinance]
> > [bc123a]
> > Ne vem, na kaj si naletel, meni je vedno bil odlicen, in za razliko od onih pripeljanih od dalec nikoli gnil.
>
> No v resnici sem ga že prej enkrat-dvakrat probal, kupil v mercatorju ipd, pa nikoli ni bil kaj prida. Absolutno ni vreden precej visoke cene, ki zanj zahtevajo.
Hmm, jaz se nikoli nisem pogledal cene zelenjave, v mojem budgetu je razlika med ceno enega in drugega paradajza non-issue. Ce me sedaj das na water torture ti ne vem povedati, koliko stane sadje in zelenjava, ki ga kupujem... a da je 3x drazji. Ok.
... čuj, saj ni problem v ceni, problem je v trikratniku cene za (skoraj) enako blago in to jaz razumem, da me imajo v Luštu za norca in sploh nimam rad, če me ima kdo za norca ...

P.S.: rahlo dvomim, da bi tudi za stanovanje ali avto enako odmahnil z roko in rekel OK, pa je zadeva bolj ali manj enaka ...

Strani: 1