Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2716938] 06.06.18 18:33 · odgovor na: (#2716906)
Odgovori   +    1
[abohte]
live.finance.si/8934...lona-Muska
Ne bo držalo. Norges Bank je norveška centralna banka, ki upravlja Government Pension Fund of Norway, ki ima v lasti skoraj 1,5% vseh svetovnih delnic.
Oko sokola, pronicljivost lisjaka! :-)
To rejversko giganeumnost sem že komentiral na licu mesta. Tvoj komentar sem pa videl šele zdaj, majke mi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2716938

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2717095] 07.06.18 11:31 · odgovor na: pobalin (#2716938)
Odgovori   +    0
Novico, ki jo je tukajšnji rejv povzel po Bloombergu,
live.finance.si/8934...imi-kolesi
sem jaz našel v berlinskem Tagesspieglu.

Uber bo v Berlinu do konca poletja začel dajati v najem električne bicikle, to dejavnost pa razširil še v druga evropska mesta. To bo počel preko aprila prevzete startap firme Jump in se pridružil drugim ponudnikom najemnih biciklov: Nextbike, Lidl-Bikes, oBikes, Mobike in Byke. Da vodstvo Uberja avtomobile za svoje podjetje razume kot ekvivalent knjig za Amazon, da je vizija Uberja torej, da pod njim niti trava ne raste več, je v Berlinu povedal prvi mož Uberja, v nemški šprahi domiselno naslovljen kot Uber-Chef. :-)
Der neue Kurs unter dem seit vergangenem Herbst amtierenden Khosrowshahi ist, Uber zu einer App auszubauen, die verschiedenste Verkehrsmittel empfiehlt. „Autos werden für uns die gleiche Rolle spielen, wie einst Bücher für Amazon“, sagte der Uber-Chef bei einem Empfang vor Beginn der Konferenz. Uber könnte den Nutzer in Zukunft auch empfehlen, den Weg zu Fuß zu laufen oder die U-Bahn zu nehmen. Es gehe darum, den besten Weg von A nach B vorzuschlagen. In den USA legten Nutzer der Elektrofahrräder im Schnitt rund vier Kilometer zurück, das mache auch 30 bis 40 Prozent der Uber-Autofahrten in den Städten aus, sagte Khosrowshahi.
www.tagesspiegel.de/...52790.html
Manjka le informacija, kdo bo investiral v nakup množice e-biciklov, saj so po Uberjevi genialni recepturi pri avtomobilih morali investirati kar ekskluzivni vozniški dninarji.

Strani: 1