Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
NemarniTujec je zapisal:
50% udelezba je politicna katastrofa. Vprasajmo se po vzrokih za hudo narascanje vsegliharjev. In tukaj res ne more biyi kazanja s prstom na drugo stran; vsaka stranka se mora vprasati "zakaj nocejo voliti mene?"
Kdo pa sploh še hodi VOLIT!? Verjetno sami naši Sončki. :))

In zakaj sta Gospodarska stranka in stranka Dobre Države dobili tako veliko glasov!?

In koga za VRAGA je volil TadejK in podobni kalibri!?? Če že ne enega izmed zgoraj naštetih!?

Vsekakor jim je USPELO! O tem NI DVOMA!!

Ali pod tem razumeš strice iz ozadja, politike, pravnike, da NOVINARSKIH Sončkov niti ne omenjam, ....pa še pravno državo; to je pač del subjektivne presoje. :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2716166

Strani: 1

anon-61428 sporočil: 4.493
V Italiji, ki je znana kot država kjer je politika drek je udeležba čez 70%.
Pri nas je 50 ker, ni važno kdo zmaga nič ni drugače, politika je drek nočem se s tem ukvarjat, ne da se mi na volitve skrbim sam zase, ne vem koga volit, korist imajo samo tisti blizu korita stranke od mene hočejo samo moj glas, naj evropa vidi da tukaj nekaj ne štima naj vidijo da ljudje nočejo tega sranja, razočarali so me moji drugim pa ne grem, ne vidim liderja ki bi vedel kaj dela, hočem volit anonimno ne pa da me vsak sosed vidi da sem šel volit, če volim vedo komu pripadam,…

Strani: 1