Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2715619] 02.06.18 18:32 · odgovor na: (#2715594)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [vickibedi]

> Obstajajo razlike, nekaj genskega porekla, nekaj kot posledica vzgoje, kot praviš. Ampak dejstvo je da razlike obstajajo. In s tem se zdaj ukvarjamo, kaj je treba naredit uniformirati človeške možgane ali si priznati razlike, samo to je.

Problem ni obstoj razlik ampak to, da se jih zlorablja kot izgovor za diskriminacijo in dominacijo moških nad ženskami.

> Ma nemoj... Feminizacija družbe se začne že v osnovni šoli. Že zato, ker je večina učiteljskega kadra žensk (haha, edini učitelji so za telovadbo ali glasbo ).

Otroke od nekdaj vzgajajo in negujejo ženske pa smo kljub temu tisočletja živeli v patriarhatu, ker to nima odločilnega vpliva.

>Zakaj tukaj ne jamraš o moških kvotah ? (p.s. v bistvu se mi vse težnje po spolnih kvotah zdijo bulšit)

Zakaj točno bi se morala jaz kot ženska brigati za moške kvote? Sploh pa menda ja ne misliš, da učiteljev ni ker je ta poklic moškim nedosegljiv?

> Sicer je pri nas še kar uravnovešeno, ampak dejstvo je da vzgoja za fante ni dobra.
> www.youtube.com/watc...loY4OJxBoQ

Ne, to ni dejstvo. Dejstvo je morda to, da permisivna vzgoja ni dobra za otroke ampak trditi, da ženske niso sposobne vzpostaviti avtoritete je pač seksistično.

P.s. Ali si ti tudi špilferderber ali pa si pripravljen napovedati prihodnjo koalicijo forum.finance.si/?m=...498&single
O fuck, lej še tole si poglej:
www.portalplus.si/27...filofaksu/

Nazadnje bomo pa res vse prijateljice, tako kot se jaz rad zajebavam, ko grem na pir s prijatelji :)