Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2715587] 02.06.18 15:13 · odgovor na: anon-207617 (#2715585)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
>
> ... ne, ampak kot vse kaže, bom prvič v življenju volil za Janšata, ker po lokalnih in predsedniških volitvah, tudi na parlamentarnih volitvah ne bom šel volit ...
A ni to zanimivo, da ko ti ne gres volit, "posredno" volis za Jansata, ko pa jaz ne grem volit, pa baje dam glas komanjzerom.

To me zpominja na subatomsko fiziko (smo meli neka poglavja tega na filozofiji :-)), kjer elektron lukavo caka da ti pozijas, kje je, in se ti pol tocno tam prikaze - ce pa pogledas drugam pa - glej ga kucana malega - se prikaze pa tam!

Ampak o tem bodo vec povedali naravoslovno izobrazeni volivci janse, ki so izkuseni v tem prikazovanju :-)

Mimogrede, meni kompartija ni poslala volilnega materiala, zeni pa ga so! Razmisljam da bi sel na Preverjeno s to grozoto, ali pa vsaj do Jordana Petersona, ker to mora met nekaj veze s feminizmom.
... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2715587

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2715597] 02.06.18 16:05 · odgovor na: najobj (#2715587)
Odgovori   +    0
[najobj]

... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...
Z gensko spremenjeno loncnico pa se imava ze zelo dolgo na obojestranskem ignoru, tak da ce nima na ignoru tudi tvoje komunajzarske riti, raje pazi kaj citiras... bo vletela kot da se je nekomu prevec Substrala nanjo usipalo, in je potem kompenziral z odtegovanjem ljubezni (ce se se spomnis reklame... rastline potrebujejo... )

Strani: 1