Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Navodila za volitve

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
[Glavni forum] Tema: Navodila za volitve
[#2715301] 01.06.18 09:25 · odgovor na: (#2715295)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: bigl 01.06.2018 09:45
[rename]
> [FIN-311684]
> > [rename]
> > Jansa bi naredil genialno potezo, sah-mat, ce na zadnjem soocenju, v zadnji minuti izjavil: mandatar za sestavo vlade bo dr.Anze Logar.
> > F21 in presstitucijo bi pobralo, SDS pa bi dobila 40% :-)
>
> Kaj če bi to izjavil na povolilni ponedeljek, ko bo jasno, da je SDS volilni zmagovalec? Sicer, nisem prepričan, če je to pametno.

Ne, v ponedeljek ne bi imelo nobenega smisla.
Smisel je pritegniti volilce, ki bi volili Logarja, Janše pa ne.... dvomim pa, da obstaja Janšev volilec, ki pa Logarja ne bi volil.

Sicer mi je jasno, da je to čista utopija, ker ne vem, če obstaja na svetu kdo, bi ti storil takšno potezo... potem, ko so ga 30 let obmetavali z gnojem vsi njegovi politični nasprotniki. To bi bila poteza ... kaj pa vem, v slogu Mandele...
Jaz bom volil SDS ne glede na to kdo je njen predsednik. Pa nisem član te stranke. Prebral sem programe in to je to. Lep dan in weekend.

P.S.: Gremo zmagat:-). Slovenija to zmago potrebuje. Javne debate so šle mimo dejanskih problemov s katerimi se sooča in se bo soočala Slovenija in EU v naslednjih letih in tudi takoj. In rešitve za to ima SDS.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2715301

Strani: 1

anon-260692 sporočil: 67
[Glavni forum] Tema: Navodila za volitve
[#2715548] 02.06.18 12:00 · odgovor na: bigl (#2715301)
Odgovori   +    1
[bigl]
> [rename]
> > [FIN-311684]
> > > [rename]
> > > Jansa bi naredil genialno potezo, sah-mat, ce na zadnjem soocenju, v zadnji minuti izjavil: mandatar za sestavo vlade bo dr.Anze Logar.
> > > F21 in presstitucijo bi pobralo, SDS pa bi dobila 40% :-)
> >
> > Kaj če bi to izjavil na povolilni ponedeljek, ko bo jasno, da je SDS volilni zmagovalec? Sicer, nisem prepričan, če je to pametno.
>
> Ne, v ponedeljek ne bi imelo nobenega smisla.
> Smisel je pritegniti volilce, ki bi volili Logarja, Janše pa ne.... dvomim pa, da obstaja Janšev volilec, ki pa Logarja ne bi volil.
>
> Sicer mi je jasno, da je to čista utopija, ker ne vem, če obstaja na svetu kdo, bi ti storil takšno potezo... potem, ko so ga 30 let obmetavali z gnojem vsi njegovi politični nasprotniki. To bi bila poteza ... kaj pa vem, v slogu Mandele...

Jaz bom volil SDS ne glede na to kdo je njen predsednik. Pa nisem član te stranke. Prebral sem programe in to je to. Lep dan in weekend.

P.S.: Gremo zmagat:-). Slovenija to zmago potrebuje. Javne debate so šle mimo dejanskih problemov s katerimi se sooča in se bo soočala Slovenija in EU v naslednjih letih in tudi takoj. In rešitve za to ima SDS.
Zaradi pravila 'ko se oficir usede, se vojska uleže' me takšna izbira skrbi.
Potem bomo vsi imeli premajhne poštne nabiralnike, jedli zarečen kruh, se sprenevedali, prali €$...
Mene je strah...

Strani: 1