Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2715281] 31.05.18 23:45 · odgovor na: (#2715237)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
> [pobalin]
> In ko trdim, da me brexitanska Katka spominja na TV princa Moje Dežele Uroša, primerjam njuno delo, njune nastope, njun tretman gostov, ne pa manifestacije spolno-črednih teorij.

Glede na to, da se ti je oni šamanistični izcedek zdel dovolj relevanten, da si ga omenil, morda glede tega varaš sam sebe.
To te bo najbrž hudo presenetilo, ampak ljudje imamo lahko tudi po branju istih besedil zelo različna mnenja in nismo vsi tako prepričani v svoj in svoje skupine prav, da bi ljudi z drugačnimi mnenji ali prepričanji neargumentirano žalili.
Sicer pa poanta niti ni bila v tem kako ti vidiš Kati in Uroša ampak kako nanju gleda širša družba in mislim, da sem dokazala, da različno, kljub temu, da imata podoben stil vodenja.
Zadržke do tvojih dokaznih postopkov sem ti menda že izrazil. Mora biti lepo, ko je nekdo tako prepričan v "svoj" prav, da kar takole mimogrede raztolmači, kako na neko obrobno zadevo gleda širša družba. Domnevam, da imaš strašno dolgo in široko strokovno podlago - teoretično in praktično.