Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> > [MarijanMacek]
> > > [FIN-311684]
> > > > [MarijanMacek]
> > > >
>....
> Iščem le odgovor zakaj nas je Češka prehitela in Slovaška skoraj dohitela in nič drugega ter sem zastavil, priznam provokativno tezo, da zaradi plač slovenskega javnega sektorja, ki porabi večji delež BDP v primerjavi s češkim javnim sektorjem. Torej, BDP, ki ga država pusti gospodarstvu je češko gospodarstvo od leta 2004 obračalo in iz enega evra naredilo več evrov, za razliko od Slovenije, ki je po sledeh Bratovškine misli, da vlaganja v javni sektor in upokojence, dajo največ dodane vrednosti, v bistvu iz evra naredilo 0,90 centov.

Spet blebetaš brez realne osnove, niti enega vira nisi navedel, na kar bi se opiral, tvoje ekonomsko vedenje je pa "vprašljivo". Pa poglejmo kako nas češka šiša, vir countryeconomy.com/c...ia?sc=XE34 Podatki za 2017. Prva številka za CZ, druga za SI
V viru je nebroj primerjav, potrudi se prebrati in predvsem razumeti, da ne boš blebetal v javnosti.
Da se prebrati, da je slovenski javni dolg 73,6% BDP, češki pa 34,6% BDP in v tem je bistvena razlika, kajti ko bomo mi milijarde nakazovali upnikom za vračilo dolga, torej denar metali v kanalizacijo, bodo Čehi milijarde vlagali v svoje gospodarstvo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2715119

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]
> > [FIN-311684]
> > > [MarijanMacek]
> > > > [FIN-311684]
> > > > > [MarijanMacek]
> > > > >

Da se prebrati, da je slovenski javni dolg 73,6% BDP, češki pa 34,6% BDP in v tem je bistvena razlika, kajti ko bomo mi milijarde nakazovali upnikom za vračilo dolga, torej denar metali v kanalizacijo, bodo Čehi milijarde vlagali v svoje gospodarstvo.
In kaj misliš, kdaj je ta dolg nastal. preberi si svetovani članek v današnjem Dnevniku in ti bo vse jasno. Ops, tebi že ne...

Strani: 1