Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

abrame sporočil: 1.628
Ne vem in me niti ne zanima kaj te poganja. Izgleda, da si 2takter.
Dr. Janez Rugelj je vsakič in vedno, ko je spregovoril o istospolnikih povedal, da je biološko napačna spolna praksa huda oblika mentalne motnje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2714814

Strani: 1

anon-411201 sporočil: 127
[abrame]
Ne vem in me niti ne zanima kaj te poganja. Izgleda, da si 2takter.
Dr. Janez Rugelj je vsakič in vedno, ko je spregovoril o istospolnikih povedal, da je biološko napačna spolna praksa huda oblika mentalne motnje.
Ne vem, koliko taktni so tvoji možgani, opažam pa da je takt počasen.

Ti si napisal, da je Rugelj z duševno motnjo označil penetriranje v analno odprtino (domnevam, da si mislil s penisom). Pri tem si (tudi) pozabil napisati, ali imaš v mislih penetracijo moškega v žensko, ali moškega v moškega (šele zgoraj si prvič napisal, da imaš v mislih homoseksualni spolni odnos). Ker (takrat še) nisem vedel, ali pišeš o heteroseksualnem spolnem odnosu ali o homoseksualnem spolnem odnosu, sem napisal, da sem prepričan, da tega (če si imel v mislih analno penetracijo moškega v žensko) Rugelj ni nikoli rekel. Morda je rekel, da je analni seks (med moškim in žensko) nagnusen. Ampak to je stvar njegovega osebnega okusa. Celo njegov navedek sem ti dal, iz katerega izhaja, da se v spolne prakse moški-ženska sicer ni spuščal.

Če pa si imel v mislih penetracijo v analno odprtino med homoseksualnim spolnim odnosom, kot sedaj vem, da si jo imel, pa povsem dopuščam možnost, da je Rugelj verjetno res rekel kaj takšnega, kot si napisal ti, saj je bila do l. 1992 homoseksualnost uradno klasificirana kot motnja s strani WHO, on pa je bil zdravnik.

Boš sedaj zastopil ali ti je potrebno zapisano predstaviti še v obliki pobarvanke?

Strani: 1