Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2714784] 29.05.18 15:16 · odgovor na: (#2714769)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [vickibedi]
> >
> > > To je zato, ker nimaš smisla za humor. Je pa v takih forah tudi neko realno ozadje. Jaz naprimer vsakega novospoznanega takole čezčas sprobam, mislim kakšno je njegovo dojemanje na takšne provokacije. In me (z leti čedalje manj) preseneča EQ teh osebkov ;)
>
> > To je zato ker obstaja več vrst humorja in kar se enim zdi smešno se drugim pač ne. Upam, da v nadaljevanju ne namiguješ, da se čustveno inteligentnim ljudem dopadejo homofobne šale, ker bi se s tem še enkrat več ustrelil v koleno.
> ... čuj, ti očitno ne veš, kaj pomeni beseda pederčina ...
>
> P.S.: če jaz nekomu rečem, da je peder, s tem niti slučajno ne mislim na njegovo spolno orientacijo, res pa ne vem, zakaj je zajeban karakter med ljudmi označen z besedo peder ... aja, da ne pozabim, vic je vrhunski ...
Čuj, mislim, da sva enkrat že ugotovila, da najobješčina ni uradni jezik, zatorej je povsem irelevantno kaj ti misliš, ko nekomu rečeš "peder", odločilno je to kaj o tem meni SSKJ in meni tole:

péder -dra m (ẹ́) pog. homoseksualec ♪
... OK, sicer ne vem, kako zajebane peder(čine) imenujejo v Ljubljani, v Mariboru pa peder in višja stopnja pederčina za zajebane ljudi ni moja pogruntaščina, ampak sem se jaz - o groza, na ulici - tega naučil ...

P.S.: če bi ti toti forum.finance.si/?m=...116&single vic razumela, bi razumela tudi to, da stari Crnogorac ni imel nič proti sinovi spolni usmerjenosti ...