Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Zadnjic je Mancek lepo povedal: NAS je vec in lahko izglasujemo kar hočemo. Organizirajte se še vi. Pozablja da to NI fuzbal,kjer se navija za svoje in da bo na koncu najbolj najebal on, saj je iz JS.

Tudi Grki so.....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2714598

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[PyotrNovak]
Zadnjic je Mancek lepo povedal: NAS je vec in lahko izglasujemo kar hočemo. Organizirajte se še vi. Pozablja da to NI fuzbal,kjer se navija za svoje in da bo na koncu najbolj najebal on, saj je iz JS.

Tudi Grki so.....
Če bi bil funkcionalno pismen bi vedel da se pišem Maček in ne Manček. Ti pač oproščam, sem pač usmiljena duša z razumevanjem za težave ostalih.

Ko te tako žuli javni sektor te naj spomnim, da je nekoč (najobj?) dal lepo prispodobo v smislu:

Mehanik ki popravi karamboliran avto ustvari novo vrednsot, zdravstvo (JS) pa z ozdravitvijo šoferja dela samo nepotreben strošek.

In kolikor sem včeraj slišal stokanja nad 200.000 ljudmi, ki pokonci držijo ostalega 1,8 miljona, mi je postalo jasno enkrat za vselej, da vodenje države ni vodenje gospodinsjtva ali gospodarske firme z nekaj sto ljudmi. So potrebna drugačna znanja, in seveda so pa tudi ukrepi včasih povsem drugačni kot v gospodarstvu. Lep primer je tista o varčevanju v gospodinstvu, firmi v primeru krize, kar pa pomeni tako rekoč smrt za državo, smo že preiskusili, nekateri zelo stari tudi večkrat.

Sicer je pa kakšen dober teden nazaj bil v enem od tiskanih dnevnikov podan izvrsten predlog kako se znebimo približno 1/4 JS in JU. Javne zavode (bolnice, ZD) preimenujemo v podjetja v javni lasti in problem menda prevelikega JS bo odpravljen. S tem tudi tvoje težave (in seveda zagrizenag borca proti JS 311xxx). Podobno se sevda lahko naredi tudi z vojsko in uniformirano policijo, gredo pač v podjetja za varovanje (nekaj takega imajo tudi v ljubih ZDA) in spet prihranimo 15.000 zaposlenih v JU in JS.

Strani: 1