Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8671 sporočil: 82
Ej,jej,jej Finance,

nisem si mislila, da bom doživela, da bodo tudi Finance na nek tih način povzdigovale Levico v smislu, da so konsistentni. Namesto, da bi z vsemi topovi udarili po njihovem konceptu, ki je predvsem nevaren za vse, predvsem pa za tiste, ki smo nekaj ustvarili. Nevaren je ne samo za gospodarstvo, ampak tudi za varnost te države. In, namesto, da bi JASNO povedali, da so za izstop iz NATO-a, kaj to pomeni ipd., vse skupaj avtorica kolumne zavije v nekakšno leporečenje, da so mal smešni-utopični ipd.., ker so za EU brez Nato-a.

Sicer pa je to že 2. članek v zadnjem času, kjer osebka, kot je Mesec - brez enega dneva delovne dobe - na nek prikrit način hvalite. Pa da je simpatičen, pa dosleden ipd bedarije...

In tako drage Finance - that`s it!

To je bila pa tista pika na i, kjer imam pač dovolj.
Vaš naročnik sem bila od leta 1995 dalje. In bom do julija, ko mi poteče enoletna naročnina. Potem se bomo pa razšli.Jaz bom pač glasovala z denarnico, in nič več.

In, da se spravljate na NSi in Tonina, ki je bil pač malo naiven in ni preveč izbiral besed, je pa tudi preveč! Torej Finance, vse za to, da se onemogoči desnosredinska vlada, a ne?

Sicer bom pa volila SDS, ker bom vsaj vedela, kdo mi vlada. Simpatičnost gor ali dol. Vsaj vem, kaj dobim.

LP.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2714420

Strani: 1

anon-318930 sporočil: 308
Dragi kolegi iz Financ, mogoče bi bilo koristno s poslovnega vidika, če Simono za kakšen teden pred volitvami daste v hišni zapor brez dostopa do spleta, vsake volitve ali referendum zgubite nekaj naročnikov :-)
ivon sporočil: 1.349
Zadnja sprememba: ivon 28.05.2018 14:51
Poslovnež Batagelj je v nekem omizju razložil v čem je bistvena razlika med njim in mesečnim Lukcem. On je začel delati v garaži, Mesec pa v parlamentu (sic!)

Glede načelne LEVICE pa moje vprašnje avtorici članka: Ali so RDEČI uresničili predvolilni APEL "Poslance na minimalce?" (Violeta Tomić)
Ko sem pred časom v Delu(!) opazila izplačila plače poslancem sem se začudila kako lahko zeleni manipulator Kordiš zasluži toliko kot J. Janša, ki ima 35 let delovne dobe, tudi v gospodarstvu (Mikro Ada).

Strani: 1