Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[matjazfinance]
> [NemirniTujec]
> Pol tvoje ideje je zelo za pohvalit, za tisto antihrvatenje pa pejd cisto malo v kot klecat...

Vidim da si se na svobodi nekoliko že nalezel navad britanske kolonialne vzvišenosti nad tam nekimi čudnimi domorodci tisoč milj stran... :)

Pa drugič bolj pozorno preberi, zlasti tisto o namakanju telesca v morje pri Poreču, a ti ni kapnilo da gre za malo zajebancije (ker povprečnega Slovenca v zvezi s peripetijami s Hrvaško najbolj moti to, da mora čakat na meji ko se vozi do svoje pavšalne priklice v kampu, to je bil moj point; in ja, AO bi zajemala tudi hrvaške pokrajine, ki so bile znotraj Ogrske, meja je bila pa pri Reki - prehajanje čez njo pa je/bi bilo podobno ne-dramatično kot potovanje is SLO v HR pred letom 1991)

Meni dol visi za Hrvate, kar med drugim pomeni da nimam kakega ekstra veselja/energije na vsak način udrihat čez njih - svete krave pa tudi niso (tako kot ni noben). Ali so ti na svobodi tako uspešno v glavo vbili tudi politično korektnost? Morda rabiš kak teden-dva zdravljenja v domovini (če boš zdržal dva tedna, hehe)

pa ne tako resno, no
Okejokejokej... tako sem ze navajen tega da kleni slovenc cuti hudo razliko med svojo klenostjo in hrvasko poniglavostjo, da sem te malo prehitro popredalckal. Mybad.

In kot pravim malo nizje... kakih 70% anglezev so isti cefurji kot mi in hrvati in tako dalje. Ampak je pa vseeno velik delez tako neverjetno fajn ljudi, da se tudi samovsecni jaz zamislim nad lastno kmetavzarsko nekulturnostjo in zacnem pazit pri obnasanju :-)

V poslu se max trudiva z zeno da bi imela predvsem s temi fajnimi opravka, pa bivanhe in shoping in pivo itd med njimi je tudi povsem druga zgodba kot med white trashom iz councill estates. Ampak je pa drago ko prasica in me moja skrtuharska rit kar pece poleg... ker z brutalno ceno pac poskrbijo da se jim domaca ali priseljena goveda ne guzvajo v druzbo.

In bo trajalo najbrz 10 let da bom za silo znal te fine druzbene krivine hvatat... but its great fun if you take it as a challenge.