Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.941
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2713663] 24.05.18 10:22 · odgovor na: pobalin (#2713506)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, ti pa ziher Franklna poznaš, da si upaš take pisat ...
Ne razumem logike, da naj bi nekoga poznal, ker šimfam njegovo firmo oz. posel. Kvečjemu bi se mi zdelo logično nasprotje, da šimfam neznane ljudi, ker se jim ne morem zameriti. Olajševalna okoliščina: sem samo orto žabar. :-)
... eh, če ga sodim po svojih kontaktih na totem forumu, je Frankl umirjen in dobrodušen možakar s smislom za humor, ki bi te kljub kakšni pikri na svoj račun ziher zaščitil pred jezo bolj furijastih, ki niso tako na izi kot naš Pero ...

P.S.: niti malo ne dvomim, da se na Financah zavedajo upada kvalitete, zelo pa dvomim, da bi razloge za novinarski osip tudi med vrsticami delili s svojimi bralci ... jebiga, jaz pa se očitno staram in se mi ne ljubi menjat (forumskega) okolja, na katerega sem se navadil in ki je pravzaprav glavni razlog, da plačujem naročnino (= pica in dva pira), ki mi ni tako velika, da si je ne bi mogel privoščit in neomejeno brat zadnje cajte rahlo omejene novinarske izdelke na Financah ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713663

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2713735] 24.05.18 13:08 · odgovor na: najobj (#2713663)
Odgovori   +    0
[najobj]
... eh, če ga sodim po svojih kontaktih na totem forumu, je Frankl umirjen in dobrodušen možakar s smislom za humor, ki bi te kljub kakšni pikri na svoj račun ziher zaščitil pred jezo bolj furijastih, ki niso tako na izi kot naš Pero ...
Viš, pa sva našla nekaj, o čemer se čisto strinjava.
in ki je pravzaprav glavni razlog, da plačujem naročnino (= pica in dva pira), ki mi ni tako velika, da si je ne bi mogel privoščit in neomejeno brat zadnje cajte rahlo omejene novinarske izdelke na Financah ...
Zaradi tebe sem spet pogledal cene naročniških paketov Financ
narocilnice.finance.si/
in se takoj spomnil na nek TED talk Dana Arielyja, v katerem je vzel pod lupo nenavadno trojno ponudbo Economista. (link vodi na pravo minuto) :-)
www.youtube.com/watc...u.be&t=750

Za pol mesečne naročnine s popustom sem pred dnevi naročil svežo knjigo žal že pokojnega Hansa Roslinga. Njen naslov je Factfullness, kar bi moral biti podnaslov spodobnih časnikov. Od nje si obetam dozo resnicoljubnega humornega optimizma, kar močno pogrešam v domačijskih medijih vseh barv in profilov.
www.bookdepository.c...1473637467

Strani: 1