Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2713506] 23.05.18 15:59 · odgovor na: najobj (#2713462)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, ti pa ziher Franklna poznaš, da si upaš take pisat ...
Ne razumem logike, da naj bi nekoga poznal, ker šimfam njegovo firmo oz. posel. Kvečjemu bi se mi zdelo logično nasprotje, da šimfam neznane ljudi, ker se jim ne morem zameriti. Olajševalna okoliščina: sem samo orto žabar. :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713506

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2713529] 23.05.18 17:57 · odgovor na: pobalin (#2713506)
Odgovori   +    0
No, na drugi strani spektra je Delo, ki si je po dolgotrajnih kadrovskih čistkah zadnje čase nabralo nekaj novih kadrov, da lahko mahajo z repom in ujamejo piškot, navržen za pisunjenje politolizniških neslanosti na nivoju revije Suzy.
Ko Židan pusti svoje sledi – dobesedno
Dan z Dejanom Židanom: prvaka smo spremljali med kolesarjenjem po Zasavju. V kampanji bo SD prekolesarila več kot 1500 kilometrov.
Vače – »Gremo? Moram priznati, da se mi pozna včerajšnjih 34 kilometrov na kolesu po zelo zahtevni progi med Kočevjem in Ljubljano. To čutim v nogah in … moja zadnjica je totalno fuč,« je tistega mokrega in hladnega majskega jutra priznal Dejan Židan, prvak SD.
Na kolesih sva se v družbi njegovih strankarskih kolegov odpravila iz geometričnega središča Slovenije v Vačah pri Litiji. Tistiega dne so se namenili prekolesariti pot do Litije, Zagorja ob Savi in Trbovelj ter vse do Hrastnika. Stranka se je odločila, da bo med kampanjo Slovenijo prekolesarila; stik z volivci je tako pristnejši.
www.delo.si/novice/s...52384.html
najobj sporočil: 31.941
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2713663] 24.05.18 10:22 · odgovor na: pobalin (#2713506)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, ti pa ziher Franklna poznaš, da si upaš take pisat ...
Ne razumem logike, da naj bi nekoga poznal, ker šimfam njegovo firmo oz. posel. Kvečjemu bi se mi zdelo logično nasprotje, da šimfam neznane ljudi, ker se jim ne morem zameriti. Olajševalna okoliščina: sem samo orto žabar. :-)
... eh, če ga sodim po svojih kontaktih na totem forumu, je Frankl umirjen in dobrodušen možakar s smislom za humor, ki bi te kljub kakšni pikri na svoj račun ziher zaščitil pred jezo bolj furijastih, ki niso tako na izi kot naš Pero ...

P.S.: niti malo ne dvomim, da se na Financah zavedajo upada kvalitete, zelo pa dvomim, da bi razloge za novinarski osip tudi med vrsticami delili s svojimi bralci ... jebiga, jaz pa se očitno staram in se mi ne ljubi menjat (forumskega) okolja, na katerega sem se navadil in ki je pravzaprav glavni razlog, da plačujem naročnino (= pica in dva pira), ki mi ni tako velika, da si je ne bi mogel privoščit in neomejeno brat zadnje cajte rahlo omejene novinarske izdelke na Financah ...

Strani: 1