Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.941
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2713342] 23.05.18 09:39 · odgovor na: pobalin (#2713261)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.05.2018 09:40
[pobalin]
Zabavna plat tega mi je bila, ko sem si predstavljal naslov in poudarke njegovega članka za Finance. Nekaj v stilu "Sarajevski gostinci si manejo roke zaradi množice Erdoganovih navijačev", "Lahko slovenski turizen najde svojega erdogana?", "Naj smo gledali kamorkoli, Turki so bili povsodi"... :-)
... čuj, po mojem pa bi Novica tudi na Financah imel samo reportažni del, ekonomske učinke "Bilo kuda, Turci svuda" na Balkanu pa bi prevzel AFŽ, ker na Financah samo Simona in Petra vidita dovolj široko in daleč v prihodnost ...

P.S.: čeprav me bodo na totem forumu spet ozmerjali za titoljubca, ampak ko gledam tote posnetke iz Sarajeva, še enkrat pravim, da je Tito dobro vedel, kaj je delal, ko je s parolami o bratstvu i jedinstvu in rezanju ekstremistov "balkansko bure baruta" držal pod vodo, ker namreč nimam občutka, da se bo to dobro končalo oziroma da se ne bo spet začelo ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713342

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2713408] 23.05.18 12:36 · odgovor na: najobj (#2713342)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, po mojem pa bi Novica tudi na Financah imel samo reportažni del, ekonomske učinke "Bilo kuda, Turci svuda" na Balkanu pa bi prevzel AFŽ, ker na Financah samo Simona in Petra vidita dovolj široko in daleč v prihodnost ...
Ti bi moral bolj vedeti, saj si zvest bralec in plačnik, ampak vseeno imam vtis, da so balkanski posli tukaj (bili?) bolj moška domena.

Strani: 1