Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2711372] 11.05.18 15:26 · odgovor na: (#2711355)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]

> ... evo, zdaj sem se nekaj spomnil ... čuj, kaj pa če se oni Primc iz stranke Glas za otroke in družine boji, da bi moški nehali obstajat in se bori za otroke v družinah dveh moških, pa zato noče žensk v svoji stranki ... khmm, ker da je oni Veber navadna copata je itak dobro znano in v stranko Sloga zaradi navidezne sloge moške sploh ne upa kandidirat ...
Primcu je do sedaj vse gladko teklo, od kar se je pa z vašo Kanglo začel družiti, mu gre pa samo navzdol. Bi bilo bolje, da bi ga pustili pod Pohorjem balirati.
... čuj, kaj bi ti rada letela na ignore ? ...

P.S.: Kangla niti Mariborčan ni, pa da bi ga kdo zaradi tega po pomoti lahko imel za mojega, tako da takih provokacij na totem forumu ne bom več dolgo trpel ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2711372

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2711394] 11.05.18 16:35 · odgovor na: najobj (#2711372)
Odgovori   +    1
[najobj]
P.S.: Kangla niti Mariborčan ni, pa da bi ga kdo zaradi tega po pomoti lahko imel za mojega, tako da takih provokacij na totem forumu ne bom več dolgo trpel ...
Hm, je to lokalšovinizem ali razredna/kastna nestrpnost? So kmetje iz okolice spodnještajerske prestolnice dobri samo za oskrbovanje meščanske tovarišije/gospode s pridelki (še najraje žlahtno tekočimi) in kakšno policajsko službo?

Strani: 1