Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2710633] 07.05.18 20:35 · odgovor na: (#2710601)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-329690 07.05.2018 20:37
Vidim, da še kar naprej diskreditiraš Petersona, mene in v bistvu kar vse, ki se s tabo ne strinjajo glede Petersona, in se brez dokazov pač ne damo kar tako. Do sedaj sem opazil že vsaj naslednje diskreditacije:

1. Da je Peterson beli in moški supremacist
2. Da je seksist
3. Da je šovinist

Za vse to seveda nimaš nobenega objektivnega dokaza. Tudi mene si se lotila z argumentum ad hitlerium.

Zdaj pa si še odraslega moškega iz povezave poimenovala fantek, to je pomanjševalnica, očitno spet namenjena diskreditaciji osebe, katere ideje te motijo - tokrat po ključu starosti oz. fizičnega izgleda. Pa ne samo to, še nižje gre cela zadeva pri tebi - tudi lažno si ga obtožila izjave, da trg določa ceno IN pravilnost ideje, samo za to da si na osnovi tega lahko uporabila ŠE EN, NOV ad hitlerium argument.

Ki, ponavljam, sploh ni povezan z izjavo osebe, ampak zgolj in samo s tvojo dodano lažjo o izjavi, da trg določa poleg cene tudi pravilnost ideje.

Sem mislil, da je tukaj tema Tečnarjenje, ne pa ABC diskreditiranja in laži. Očitno je Peterson spet zadel žebelj po glavici, vsaj kar se tebe tiče!