Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2710397] 05.05.18 18:09 · odgovor na: (#2710389)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [vickibedi]
> > [Petunija1]
> > > [vickibedi]
> >
> > > LOL, in to izreče (in ostane živa) oseba, ki je nekoč (kolikor se spomnim) šimfala levičarje na tem forumu (če se spomnim si celo goreče zagovarjala JJ). Zdaj pa egalitarnost in ja na koncu bomo imeli še komunizem (s človeškim obrazom) in seksali bomo pa samo še z roboti...
> > > Še v Amsterdamu napohani turisti zgleda da imajo boljši fokus od tebe :)
> > > www.youtube.com/watc...r8ljRgcJNM
> >
> > Za razliko od tebe, ki boš očitno celo življenje obstal pri razmišljanju horny teenagerja se jaz v vseh pogledih razvijam. Da, kritizirala sem levičarje in jih še vedno, če se mi zdi to potrebno, in tudi Janšo sem zagovarjala, ko se mu je godila krivica, pravičnost se mi pač zdi ena najpomembnejših vrednost. Branila sem ga tudi takrat, ko ste mu očitali, da je prefarban komunist, z utemeljitvijo, da to, da človek pri 20-tih zagovarja enaka stališča kot pri 40-tih ni znak inteligence ampak neumnosti, del procesa človekovega zorenja.
>
> Verjemi mi, da je biti horny teenager lepo (vsaj takrat je meni bilo lepo), je pa tudi edino iskreno, mislim če si naravno obdarjen, tako kot jaz :)))
>


Predvsem je neumno, kar je povsem biološko pogojeno, saj se možganski centri odgovorni za sposobnost racionalnega razmišljanja razvijejo najkasneje, dokončno šele tam okoli 25. leta starosti, ampak nekateri jih očitno niso sposobni uporabljati in ostanejo doživljenski teenagerji.
Jebeš centre, jaz ti hočem dopovedati kako fiziološko funkcionira vsak normalen moški. Recimo Van Gogh npr. je bil umetnik totalno nestabilen tip, ki se ga je zadeval z absintom do smrti. Pa je zdaj prizanan umetnik.. Če bi takrat on srečal tapravo p***o, zdaj najbrž ne bil umetnik ampak povprečen tip. Skoraj podobno kot Prešeren, ki si ga je šibal na Primicevo Julijo, ki ga ni jebala, zato ker je bil en star pijan prdec in je imel že več otrok kot let na grbi. Ampak Prešeren je kljub vsem še vedno bil car, mislim hud car v pesniškem smislu.
www.youtube.com/watc...38hAY7DTJ4