Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.895
Lej mackon. Kaj imam jaz s tvojo javno sluzbo in kaj imajo s to debato gazele. A bodo pocrkale, ker te ne bo? Ti si imeniten, imeniten podatkar, ampak tvoji zapisi kazejo na hudo kolericnost, narcisoidnost in nimas amabasnobenega smisla za humor. To, da bi ti komunisti pobrasli sipe je bila z moja strani ena zajebancija. Ki je ti, kunde, nisi kapiral. Tebi naj bi bila blizu matematika. Ja. Tvoj aksiom je crnobel, ne moj. Katerekoli spremenljivke se postavi v tvojo enacbo, je vedno isto. Kapitalisti so vsega krivi. Ja. Butasti kapitalisti so pred vojno zidali hise s sekreti na strbunk brez kopalnic. Idioti. Komunisti bi tebi radi dali eno fino stanovanje, pa kaj, ko so najprej zajebali kapitalisti, pol pa se preklete svabe. Tebi je bilo vedno hudo. In ti tudi bo. Dokler ne bos izstopil iz sebe. Si zanimiv, dokler se ti neutrga. Pol je pa stala. Brihten, ampak tezek kot svinja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709946

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-454644]
Lej mackon. Kaj imam jaz s tvojo javno sluzbo in kaj imajo s to debato gazele. A bodo pocrkale, ker te ne bo?
Ne bodo, lahko pa bodo imele težave, vedno bolj se kaže da pri nas ni več sposobnih kadrov. Nekoč zaradi varčevanja nismo smeli zapsloovati, sedaj je pa luuuknjaaa v kadrih...

> Ti si imeniten, imeniten podatkar, ampak tvoji zapisi kazejo na hudo kolericnost, narcisoidnost in nimas amabasnobenega smisla za humor. To, da bi ti komunisti pobrasli sipe je bila z moja strani ena zajebancija. Ki je ti, kunde, nisi kapiral. Tebi naj bi bila blizu matematika. Ja. Tvoj aksiom je crnobel, ne moj.
Lahko da je črno bel, ampak neko BeliF mi je enkoč zameril točnost v številkah... kaj hočemo, poklicna deformacija.


>Katerekoli spremenljivke se postavi v tvojo enacbo, je vedno isto. Kapitalisti so vsega krivi. Ja. Butasti kapitalisti so pred vojno zidali hise s sekreti na strbunk brez kopalnic. Idioti. Komunisti bi tebi radi dali eno fino stanovanje, pa kaj, ko so najprej zajebali kapitalisti, pol pa se preklete svabe. Tebi je bilo vedno hudo. In ti tudi bo. Dokler ne bos izstopil iz sebe. Si zanimiv, dokler se ti neutrga. Pol je pa stala. Brihten, ampak tezek kot svinja.
Temu pa odločno oporekam, že najobj je v forum.finance.si/?m=...933&single napisal,

>čuj, ko sem bil še mulc, s(m)o se v stari državi z rekom "pred vojno nismo imeli nič, potem pa so nam Švabi vse porušili" delali norca iz enih drugih budal, ki so pretiravali s svojimi zaslugami za narod, glede na nove okoliščine v novi državi pa sem za potrebe budal na totem forumu jaz tisti rek samo malo razširil, tako da drugič z uporabo dvojine mene preskoči, lepo prosim ...
Sicer ne vem, zakaj sem ga prizadel, ampak izpeljava stare misli v nove čase je naravnost briljantna in res ne vem zakaj zameri. In v vsaki naslednji vladajoči skupini se pojavijo težnje po poveličevanju sedanjosti napram preteklosti. In v časih našega vrlega socializma (-60 let nazaj) jih ni manjkalo, ki so na primeru Žel. kolonije v Mariboru trdili točno to, takrat so bili skreti na štrbunk, sedaj pa WC in voda v hiši in elektrika.....

In sedaj ista pesem, takrat so bili samo "črno beli TV" (recimo označba za manjko vseh gospodinjskih aparatov) v primerjavi s sedanjimi barvnimi in digitalnimi, (označba za višji nivo aparatov in pravzaprav zasičenost s kramo). In to je to kar zamerim neki novinarki ST, nekritične primerjave. Pa zanimivo še ni povedala, kako malo Michelin šlauhov je imela nekoč in koliko jih ima lahko sedaj. No, sicer se razpravljati o tem ne spodobi, recimo da gre le za prikaz neprimernih primerjav kaj je bilo in kaj sedaj je.

In da bova zaključla, še odgovor na eno misel, ki si jo zapisal:

>V Butalah so rekli: ce ne znam, bom pa druge ucil.
Iz tega, kar si napisal lahko sklepamo, da kaj znam, nikoli nisem namreč učil na nobeni šoli.

Strani: 1