Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-454644]
....Najbrze nisva iz istega vica. To bo.
Ja, ti si s kmetov, jaz pa z mesta. Vi ste pralni stroj delali, mi smo ga pa imeli v hiši. In jaz razumem kar preberem, ti pa NE. In prekleto si padel na finto, da v začeku socializma recomo 1946 nismo imeli šip na oknih. Takoj si predpostavil krivdo zločinskega režima, in pozabil na "demokratično" bombardiranje industrijskega mesta, pač obvezna kolaterlana škoda vojne. Vas v rovtih pač niso bombardirali, so bile pa druge nevarnosti, pa te nekaterim mojim sorodnikom nikakor niso bile prikrajšane.
In še nekaj, jaz gledam nazaj z realnimi očmi, ne sklepam kot ti in recimo ST, da so v socializmu imeli samo "črno bele TV" in "NMT telefone" proti njegovemu koncu. Se trudim vsaj zadeve umestit prostorsko in časovno. To je BISTVENA razlika med menoj in teboj. Sicer si pa vabčljen, da me po oktobru nadomestiš na mojem položaju v javno kradljivsku službi. Ena, ali kar dve, tehnološki gazeli ti bosta zelo hvaležna, seveda če boš prikazal relevantne reference. Pa se bojim da boš raje spet nakladal o kradljivcih v JS in uničevalskih režimih.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709932

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.895
Lej mackon. Kaj imam jaz s tvojo javno sluzbo in kaj imajo s to debato gazele. A bodo pocrkale, ker te ne bo? Ti si imeniten, imeniten podatkar, ampak tvoji zapisi kazejo na hudo kolericnost, narcisoidnost in nimas amabasnobenega smisla za humor. To, da bi ti komunisti pobrasli sipe je bila z moja strani ena zajebancija. Ki je ti, kunde, nisi kapiral. Tebi naj bi bila blizu matematika. Ja. Tvoj aksiom je crnobel, ne moj. Katerekoli spremenljivke se postavi v tvojo enacbo, je vedno isto. Kapitalisti so vsega krivi. Ja. Butasti kapitalisti so pred vojno zidali hise s sekreti na strbunk brez kopalnic. Idioti. Komunisti bi tebi radi dali eno fino stanovanje, pa kaj, ko so najprej zajebali kapitalisti, pol pa se preklete svabe. Tebi je bilo vedno hudo. In ti tudi bo. Dokler ne bos izstopil iz sebe. Si zanimiv, dokler se ti neutrga. Pol je pa stala. Brihten, ampak tezek kot svinja.

Strani: 1