Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
... čuj, malo si sfalil poanto, ker sem jaz tebe vprašal, zakaj navadna raja ne bi smela kupiti stanovanja, v katerih je živela in ki jih je v socializmu zgradila s svojim denarjem ...
Zakaj pa bi sploh morali še enkrat kupiti, magari za petino cene, kar si že enkrat zgradil s svojim denarjem? Razen totalne nemoči ali kriminalne prisile je še možen kakšen drugi razlog?

Ti osebno bi še enkrat kupil, kar si že enkrat plačal?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709802

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[sajmonelavesela]
> ... čuj, malo si sfalil poanto, ker sem jaz tebe vprašal, zakaj navadna raja ne bi smela kupiti stanovanja, v katerih je živela in ki jih je v socializmu zgradila s svojim denarjem ...
Zakaj pa bi sploh morali še enkrat kupiti, magari za petino cene, kar si že enkrat zgradil s svojim denarjem? Razen totalne nemoči ali kriminalne prisile je še možen kakšen drugi razlog?

Ti osebno bi še enkrat kupil, kar si že enkrat plačal?
... eh, seveda bi rade volje doplačal, ker še nisem plačal vsega ... khmm, sploh ker je bila edina alternativa, in sicer da bi vsa v socializmu zgrajena stanovanja enako kot vse v socializmu zgrajene tovarne najprej poceni pokupili razni bavčarjem in kordežom podobni šroti od ljudi, potem pa jih enako kot vse v socializmu zgrajene tovarne prodali tujcem, ki bi za vsa v socializmu zgrajena stanovanja od vse raje zdaj kasirali mastne najemnine, vsa raja pa ne bi imela nič za razliko od zdaj, ko ima v svojih v socializmu zgrajenih stanovanjih za sebe, svoje otroke in vnuke vsaj streho nad glavo ...

Strani: 1