Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[nimasmisla]
> ... čuj, malo si sfalil poanto, ker sem jaz tebe vprašal, zakaj navadna raja ne bi smela kupiti stanovanja, v katerih je živela in ki jih je v socializmu zgradila s svojim denarjem ...
Nekaj malega bi želel dodati ...

Absolutno se strinjam, da je bila to za kupce zelo dobra poteza, prodal si "stoenko" in si kupil stanovanje.

Po drugi strani pa tisti, ki so se "ukvarjali" z lastnimi hišami, niso imeli v tej zgodbi nobene vloge, z izjemo to, da so namreč v socializmu enako prispevali v skupno dobro. Se morda motim?
... eh, njim pa je inflacija požrla kredite, pa so bili vsi zadovoljni ...

P.S.: da ne bom še enkrat pisal, v mojem postu malo višje tukaj zgoraj poglej, kaj je bila alternativa ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709791

Strani: 1

nimasmisla sporočil: 68
> Po drugi strani pa tisti, ki so se "ukvarjali" z lastnimi hišami, niso imeli v tej zgodbi nobene vloge, z izjemo to, da so namreč v socializmu enako prispevali v skupno dobro. Se morda motim?

... eh, njim pa je inflacija požrla kredite, pa so bili vsi zadovoljni ...

P.S.: da ne bom še enkrat pisal, v mojem postu malo višje tukaj zgoraj poglej, kaj je bila alternativa ...
Ok, to je lahko argument ... moji starši so recimo postavili hišo brez kreditov - "auslenderji", ok, mogoče so tudi zaradi tega lahko bili vsi zadovoljni, nima veze.

Strani: 1