Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

spiderman sporočil: 1.741
Kriptovalute, blockchain, sonaravnost, trajnost... ...BULLSHIT BINGO.
.
Kaj koji qurac imaš na Petrolu za plačevati s kripto "valutami" a imamo (v Sloveniji) že kakšne zaposlene, ki prejemajo plače v kriptovalutah? Kaj pa FURS misli o tem?
.
Ej petrolovci, jaz bi pa na vaših pumpah rad plačeval s severnokorejskimi Won-i (KPW).
A loh to zrihtate? Dejte, no pliiiizzzzzzzz....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709456

Strani: 1

anon-18898 sporočil: 1.048
Plačevanje s kripto na Petrolu je aksiom, ki ga lahko primerjamo z tezo o svetlobni hitrosti
MrRooky sporočil: 351
[spiderman]
Kriptovalute, blockchain, sonaravnost, trajnost... ...BULLSHIT BINGO.
.
Kaj koji qurac imaš na Petrolu za plačevati s kripto "valutami" a imamo (v Sloveniji) že kakšne zaposlene, ki prejemajo plače v kriptovalutah? Kaj pa FURS misli o tem?

Pišem za meni poznani primer iz "prakse": Ja imamo v SLO zaposlene, ki prejemajo DEL plače v kriptovalutah-variabilni del, ki pa zapade enako v prispevke in davke kot redni del. Iz prakse ti lahko povem, da pri taki volatilnosti je včasih pravo sranje preračunati koliko je sploh osnova od katere obračunati davke in prispevke..Najlažje je,da obračun narediš "danes" in potem "jutri" pogledaš koliko je bil povprečni tečaj "včeraj", vse preračunaš v evriče in plačaš davke in prispevke :))) Simpel? Ne glih, je pa skladno z mnenjem FURSA, ki je že bilo objavljeno v Financah.
www.finance.si/88595...-dovoljeno
.
Ej petrolovci, jaz bi pa na vaših pumpah rad plačeval s severnokorejskimi Won-i (KPW).
A loh to zrihtate? Dejte, no pliiiizzzzzzzz....
Sem močno v dvomih, da je interesentov, ki bi plačevali v KPW na Petrolu en nula koma Jozef procent tega, kolikor bi jih plačevalo v kripto valutah. Lahko pa se "grupišete" in pritisnete na upravo Petrola, da se počutite diskriminirano, ker so vas prikrajšali za plačevanje v valuti "ljubljenega vodje" Kim-a, ne Tita :)))

Vsem pristašem, sovražnikom, nevtrealcem,....kripto sveta želim ene lepe, zabušavanja in užitkov polne praznike!
tstih sporočil: 5.199
Zadnja sprememba: tstih 26.04.2018 15:10
[spiderman]
Kaj koji qurac imaš na Petrolu za plačevati s kripto "valutami" a imamo (v Sloveniji) že kakšne zaposlene, ki prejemajo plače v kriptovalutah? Kaj pa FURS misli o tem?
Vi pa res nic ne razumete. Vsaka tovarniska organizacija zdruzenega dela s proizvodnimi sredstvi v lasti delavstva oz. DUTB, NLB in SDH, mora centralnemu komiteju pred volitvami javno porocati svoje blokcejn namere, vkljucno z datumi in planirano tonazo.

A vi mislite, da se bo zelena, referencna, digitalna, elektro, blokcejn, kripto oaza v digitalni Evropi zgradila sama?

Strani: 1