Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-127452 sporočil: 2.567
Zadnja sprememba: anon-127452 23.04.2018 20:14
[kajulci]
Ok. Moski naj ne razmisljajo s ticem. Samo potem naj pa rudi zenske ne razmisljajo s picko. Vse te metoo bejbe so razmisljale s picko. Noge so dale narazen zaradi filmske vloge. A mislis da je Rose Rose podivjala zaradi dejstva, da je morala dati noge narazen? Ne. Podivjala je zato, ker ji tudi noge narazen niso pomagale, ker kot igralka sucks. Moski niste cisto nic slabsi kot zenske. Moski, ki zahteva fuk kot protiuslugo za job je isti kreten kot zenska, ki daje noge narazen za protiuslugo. In kaz res ne razumem, od kje so sedaj na razpeli samo moski. S cim pa potemtakem po tvoje razmislja zenska, ki scojo picko ponuja za job? A ves kaj je pravilen odgovor: z glavo. Zenska costo trezno premisli, da ji bo to koristilo in da noge narazen. Kriv je pa samo moski. No, ne v mojem svetu. V mojem svetu je moski, ki razmislja samo s ticem, kvecjem manj kriv kot zenska, ki razmislja z glavo.
Lej, življenje povprečnega moškega, ki je ujetnik tiča, je smešno. Ponavadi srečaš take dedce čez leta, poročene z neko srednje grdo tečno babo, ko so daleč od njenih oči, pa ogovarjajo neke mladenke, s katerimi nič nimajo, niti ne bodo imeli.

Veš kaj je meni višek patetitike? Kolk dedci promovirajo seks, bluzijo o njem, dejansko pa povprečen dec pokavsa sila malo žensk, sploh pa lepih. Gre za neko podganjo dirko, v kateri je večina dedcev na repu, še vedno pa se s sistemom nekako istovetijo.