Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
Ampak grde in ne prevec brihtne pupe se lahko pa jebejo, ne morjo it ne na socialo, ne na sodisce in rect "ker sem grda, so mi dali metlo, namesto da kuham kavico za sefa! Hocem 200 eur dodatka na mesec, ker sem grda ko hladilnik Rade Koncar."

Ne more. Zanjo bo zivljenje mizerija. Pa je tudi clovesko bitje, tudi hrepeni po ljubezni in pripadnosti. Pa je tut grd desc ne bo nikoli ljubil. Life is a bitch and then you die.
Ja. Ampak problem je, ker "grde pupe" dejansko padejo v cikel, kjer se same sebi zdijo grde, zato se zanemarijo, zato so pa zares grde, zato ratajo se zagrenjene, in potem jih noben ne bo vec povohal.

In kot sem ze zgoraj zapisal: dobro da obstajajo fetisi. Ker eni tipsoni imajo fetise na velike riti, drugi na majhne (koscene riti), tretji na velke joske, cetrti na male joske, peti na pupe brez josk (in so verjetno cist srecni ce dobijo kako ki je zafrustrirana, ker niti A kosarice ne napolni), sesti na temne, sedmi na bele ko sneg, osmi na tomboye, deveti na princese...

Meni je bilo kot socialni eksperiment navdvse zanimivo recimo da so zaradi drugih atributov pupe zijale v mene, ko sem bil ze precej cez 30 tako po letih kot po BMI :)

Sam je pa zelo tezko najti tipa, ce zenska ki je zafrustrirana, da nima josk vsakega tipa ki pohvali njeno "suho" postavo recimo ozmerja s pedofilom. Ker tako sovrazi svoje telo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2708861

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> Ampak grde in ne prevec brihtne pupe se lahko pa jebejo, ne morjo it ne na socialo, ne na sodisce in rect "ker sem grda, so mi dali metlo, namesto da kuham kavico za sefa! Hocem 200 eur dodatka na mesec, ker sem grda ko hladilnik Rade Koncar."
>
> Ne more. Zanjo bo zivljenje mizerija. Pa je tudi clovesko bitje, tudi hrepeni po ljubezni in pripadnosti. Pa je tut grd desc ne bo nikoli ljubil. Life is a bitch and then you die.

Ja. Ampak problem je, ker "grde pupe" dejansko padejo v cikel, kjer se same sebi zdijo grde, zato se zanemarijo, zato so pa zares grde, zato ratajo se zagrenjene, in potem jih noben ne bo vec povohal.

In kot sem ze zgoraj zapisal: dobro da obstajajo fetisi.
Saj mata najbrz kar prav. Zato pa predlagam da se zacnemo zares ukvarjati s socialnim korektivom in psiholosko podporo za te zaciklane grdavzke, in se ne pustimo vleci v debato zakaj je polslavna igralka vlekla tica, da ne bi ostala kelnerca namesto da je postala igralka...

Men se te grde babe vseen smilijo - ceprav je vecina te grdote samozakrivljene. Da ne omenjam da jih je tle na otoku neskoncno mnogo, ker nimajo slovenskega sramu, da bi se pojavljale zgolj anonimno na forumih. Eyesore, i tell you. NHS should deal with it.

Strani: 1