Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Petunija1]
> [vickibedi]

>
> Rugelj je imel tri žene in zgleda da jih njegov šovinizem ni motil, da ne bi padle na njegov šarm.. mene pa moraš včasih vzeti malo z rezervo, ker tud rad provociram... ;)
>

Glede na to, da so se tudi ločile od njega, jih je očitno vseeno motilo. Tudi s tem kako (s čim) človek provocira veliko pove o sebi.
Saj ne veš kdo se je od koga ločil:

Playboy: Kaj jim odgovorite, če rečejo: »Kaj nam boste vi pridigali, ki ste imeli tri zakone?«
Rugelj: Pravim: »Jaz nisem takšen trotelj kot ti, da bi se tiščal ničvredne žene, kot se je ti tiščiš, neperspektivne, ki te žre. Sram te bodi!«

Playboy: Ste se znali odreči zunajzakonskim skušnjavam?
Rugelj: Kakor kdaj. Ampak v glavnem sem se.

Playboy: Potem v tem smislu niste tak nadčlovek?
Rugelj: Ne. Odvisno. Ko sem bil poročen, prvič, drugič, tretjič in sem se v neki točki odločil, da bom to ženo zapustil, sem začel spremljati drugo, preden sem prejšnjo pustil.

Playboy: Seksualnemu režimu so se žene v nekem smislu podrejale?
Rugelj: So. Saj veste, moški kraljuje. Moški ima ženo, ki skrbi za vse, potem ima lahko obetaven odnos s tajnico, vzpostavlja obetaven odnos s prvo asistentko, drugo in tako naprej. Obetaven, vendar ga nikoli ne realizira, ampak ga vzpodbuja, da mu te ženske tlačanijo. Poznam psihiatra, ki si je mlad umislil delati z luštno asistentko in je z njo ustvaril obetaven odnos. Trideset let se je ni dotaknil, vedno jo je malo božal, jo povabil na kakšno takšno večerjo … To lahko moški počne še v mojih letih. Ženska ne more. Kje bo 74-letna lahko počela kaj takega.

www.playboy.si/branj...ez-rugelj/