Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-292686 sporočil: 763
Oj, malce pozen odgovor, pa vseeno, na kratko. :-) V marsičem, kar si napisal, bi se strinjal, tu in tam lahko celo brez pripomb. V bistvu pa pa bi prav vse zahtevalo precej obširno in bolj poglobljeno debato, ki pa presega moje trenutne časovne okvire, sploh pa tale medij. Morda le toliko, kar se da nekako oceniti tudi iz mojih nedavnih komentarjev na forumu Financ (in še kje, kjer sem že utegnil ali čutil, da je to potrebno, ne glede na vprašljivost učinka takšnega početja ...), da sem že nekaj let izrecno in izrazito usmerjen pro-rusko. Pravzaprav, v resnici, pa pro- vsem suverenim državam na tem planetu, ki jih niti ni veliko ostalo, mislim, da celo manj, kot je prstov na eni roki(!!!). Mimogrede, v določenem, morda celo ključnem, smislu tudi ZDA že dolgo več niso suverena država! Če so sploh kdaj bili ... (V tem trenutku so že presegli delovanje tipične naci države!) Malce sem začel dvomiti, da verjetno celo na njihovem začetku ne, torej v času t.i. "founding fathers". To kar se danes dogaja v svetu, pravzaprav že vsaj dobrih 100 let(...), ampak danes še posebej in nevarno izrazito, je postalo že - noro prozorno, če uporabim to na prvi pogled nenavadno kombinacijo izrazov. Človek mora imeti malce višjo inteligenco (IQ), vključno s čustveno, pa vsaj približno mora spremljati nekatere neodvisne vire, posameznike, in primerjati npr. njihovo delo, način dela, iskreno skrb, energijo in vibracije, srčnost (ne pa naivnost!) in, po možnosti, nenazadnje (zlasti) njihove (preverljive) izkušnje, torej vse to primerjati npr. z medijskim strojem, ki na vsak način in s pomočjo fašističnih oziroma popolnoma vazalnih vlad (pa naj slednjega kdo nikakor ne vzame kot promocijo slovenske Združene (ali "združene", z malo začetnico) levice in njihovih recimo rdečih parol, prosim lepo!) in večjih multi državnih tvorb (npr. EU in njene Komisije, finančnih institucij, ki so v resnici navadni, a ključni represivno-manipulativni organi, prek vseh trupel in z vsemi sredstvi želi prevladati oziroma vsaj nekomu prevlado očitno omogočiti. Če večini slehernikov to vsaj približno ni jasno in tega ne začutijo (na kritičen, zahtevajoč, dvomeč in sprašujoč način), že po bežnem preletu stanja in (zaenkrat še "ponujanih") vsebin, potem nam vsem gotovo ni več rešitve...

P.S.:Ena svetovna vlada je ravno cilj vsega dogajanja. Ordo ab chao!