Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jeanmark sporočil: 2.903
[bc123a]
> [jeanmark]
> Sicer lep zapis ampak ena ključnih sprememb po moje bo, da se bo lastništvo avtomobila v glavnem zamenjalo z najemom.

Zakaj se potem ne vozis z vlakom?
Ker imam najprej 2km do vlaka, in nato 200 metrov več do službe, kot od parkirišča.
Morda zato, ker je umazan, smrdi, marsikaj polomljeno?
Bodo različni ponudniki.
No, tako bo izgledal tudi "souporabljen" avto. Ko bo nekdo pokozlal zadnje sedeze, poizkusil pocistiti, ti bos pa naslednji.
Svetujem preizkus, hodi prat v javno samopostrezno pralnico, pa bos videl, kako izgleda souporaba. Jaz hodim ze nekaj let. Ni treba zaceti ravno z avtom.

Je bila zadnjic v pralnici ena koza, ki je mirne duse v stroj vgrla blatno pasjo opremo. Stroj ni bil vec za uporabo, dokler ga niso lastniki pralnice ocistili, oprali, posesali, in razkuzili.
In tako bodo naredili tudi z avtom. Imel boš ponudnike, ki bodo vsakega osebno pregledali, takšne, ki bodo pregledali preko kamere, in takšne, ki bodo bruhanje prepustili naslednjemu vozniku.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2706660

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[jeanmark]
In tako bodo naredili tudi z avtom. Imel boš ponudnike, ki bodo vsakega osebno pregledali, takšne, ki bodo pregledali preko kamere, in takšne, ki bodo bruhanje prepustili naslednjemu vozniku.
Seveda, tudi na slovenskih zeleznicah imas prvi razred. V teoriji :)

V praksi te pa gledajo kot bedaka ce hoces karto za prvi razred za IC vlak.

Vprasanje bo, ali bo res povprasevanje po highclass najemu, ce bos lahko imel svoj avto, po katerem ti ne bo bruhal nihce razen tvojih otrok.

Po moje je tu analogija s 5 zvezdic hoteli. Se v vsakem, ne glede kje sem bil, je bilo cisto in personal prijazen. Ampak ker so taksni ljudje, ki hodijo v 5* redki so cene nesorazmerno visoke.

Bo treba pocakat na to, kaj bo pri najemih rekel trg. Jaz sem se ves navdusen zapodil v Avant2Go, in ugotovil da se mi ne splaca. Ne splaca v smislu, da ne najdem prakticno nobenega scenarija, kjer bi bil cenejsi ali bolj ugoden drugace. Za manj denarja dobim taksi pa lahko dremam zraven. Brez avtonomne voznje.

Strani: 1